Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy boldogultok az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy boldogultok az online társkeresőkön beszélgetés terén? F

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy Tinderröl lenne szó. Párba állunk a külső tetszés alapján. A legtöbb nőnek semmi bemutatkozás vagy leírás, szimpla selfiek. A basic ismerkedős kérdéseket is borzasztóan megnehezítik. Mintha direkt csinálnák válaszolnak, de még csak egy visszakérdés sem jön szinte magammal társalgok néha 1-1 válasszal.


Nők, miért csináljátok ezt ? Vagy, ha 0 szinten érdeklődtök a másik iránt miért nem váltok vele szét ? Akik találkoznak ezzel a helyzettel hogyan törik át ezt a gátat ? Meddig érdemes egy ilyen "társalgást" eröltetni szerintetek ?



2018. nov. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor íme a női oldal: 100-ból úgy 1 pasi ír rám érdekes/ személyes szöveggel, amire MINDEN esetben válaszolok. A sablonokra már nem szoktam, mert meguntam, kinek van kedve a szia mizukra, hogy vagyokra, hogy telik a napodokra bármit is írni, mikor már 896 alkalommal lefolyt ugyanaz a csevegés. Eddig azok az online beszélgetéseim helyeződtek át valós térbe is, tehát lett belőlük randi, ahol érdekesen vagy legalább személyesen indult a beszélgetés. 27/N
2018. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És esetleg letudnád írni mi alapján indíthatnàn érdekesen amikor 0 infom van róla ? Az alap kérdéseket (tanulsz vagy dolgozol, mivel töltöd a szabadidőd és tàrsai) azért jönnek fel mert, ha elkapok egy pontot akkor abból kialakulhat egy beszélgetés. De ha az rá a válasz hogy “pihenek” meg a “barátaimmal csinálok VALAMIT” akkor ott már nincs hova tovább.
2018. nov. 21. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Az elején szépen, udvariasan, de határozottan visszaírtam még azoknak is, akiknek nemleges választ küldtem. De meguntam, le is írom miért.

Vannak azok, akik, bár kiírtam, hogy nem alkalmi kapcsolatot keresek és szerető sem szeretnék lenni, pont ezt akarták volna. Aztán írtak a sablonszöveget küldők is, akiknél éreztem, hogy tökmindegy ki vagyok, írt, mert új hús vagyok a piacon. Hiba válaszolni. De nem válaszolni is. Olyan mint a nyuszikás vicc a sapkával. Sajnos az esetek 90%-ban a nemleges választ igennek veszik, mert hát OK, nemet mondtam, de mégis visszaírtam, akkor biztos akarok valamit. És csak írtak és írtak ezek után is, volt, aki egy rövid, de udvarias „nem”-re egész kisregényt küldött válaszként, volt, aki győzködött, hogy gondoljam meg magam, volt, aki úgy válaszolt, mintha le sem írtam volna, hogy köszi, de nem. Aztán jöttek a sértődöttek. Még az én k. anyámat, amiért nemet mondtam, biztos egy beképzelt p. vagyok, mit képzelek magamról. Aztán voltak a fel-felbukkanó tagok, akik időről-időre megpróbálkoztak egy „biztos nincs kedved dugni?” üzenettel, hátha a 10.-nél igent mondok. Úgyhogy egy idő után úgy döntöttem, nekem nem hiányzik vadidegen emberek hisztije, nem válaszolok, csak azoknak, akik valóban felkeltették az érdeklődésem.

Elhiszem, hogy egy idő után az ember ki tud égni a netes társkeresésben és frusztrált lesz, de ilyenkor inkább hagyni kéne egy időre és nem másokon, idegeneken levezetni.

2018. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vezetek én le senkin semmit egyszerűen nem tudom mire vélni amikor válaszolnak mindenre abban a másodpercben ahogy felteszem a kérdésem, de ő nem próbálja előre vinni az egészet. Ha a fusztrációmat rajtuk élném ki akkor tőlük kérdezném ezt és nem itt. Nem nyomom magam, nem dugni akarok sőt a szex felé egy beszélgetést sem tereltem még csak az egészet, ha nem lenne eleve kellemetlen a nők tipikusan mégkellemetlenebbé teszik.
2018. nov. 21. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnám leírni, mert fiúként sem írnék rá olyan lányra, aki valamivel (akár egy képpel, akár valami infoval a bemutatkozójában) nem keltette fel az érdeklődésemet lyuk-lyuk alapon.
2018. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:

Az olyan nőnél, ahol csak kép van, és semmi info, nézd meg, hogy hol készülhetett a kép (szabadban, lakásban) stb., és arra vidd a beszélgetést. Pl: vízpart mellett: ezen a képen nyaralni, kirándulni voltál? Hol készült?


Fog válaszolni.

2018. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, mennyi fiú nyafog, hogy nem tudnak miről írni a a nőknek... Legyen már egy kis fantáziátok! Eddig Tinderen bárkivel párba álltunk, mindig bőven tudtam neki olyasmit írni, ami válaszra sarkallta. Nincs az a kép, nincs az a szöveg, vagy akár egy név, amire ne lehetne egy vicces, szórakoztató vagy más okból érdekes beszélgetést felépíteni. Ha meg egy lányról már a kép alapján üvölt, hogy dögunalmas és átlagos, vagy csak az insta-profilja reklámozása végett van a Tinderen, azt kár jobbra húzni. Miért hiszitek, hogy attól beindul egy nő, hogy "Szia! Ismerkedünk?" vagy "Nagyon csinos vagy! Mesélsz valamit magadról?" Ezek maximum egy hetvenes évek orosz nyelvkönyben mennének el első leckének.


Akinek van fantáziája, az MINDENRŐL, még a semmiről is tud írni úgy, hogy az érdeklődést váltson ki!

2019. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!