Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatod szerint mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatod szerint mennyire vannak elkeseredve a 30 feletti egyedülálló nők, hogy nem találnak időben megfelelő párt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Sokuk nem is akar gyereket, emiatt az "időben" szónak már nincs is akkora jelentősége. A Pató Pál Úr-szindróma amúgy erősen dominál nagy részüknél.
2018. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Én abszolut nem...18-40 éves koromig mindig volt kapcsolatom..( férj, élettárs,barát)...most nincs...vagyis van egy pasi pár éve teper, aránylag elvagyok vele...de eszem ágába sincs a nyakamba venni

.😁

2018. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én semennyire, jó egyedül is.
2018. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Azzal vigasztalják és győzködik magukat hogy egyedül jobb és szándékosan választották ezt az életformát. A valóságban a lelkük mélyén nagyon kétségbe vannak esve.


Volt ilyen kolléganőm: a nagy szingli életformát istenítő nő 3 -4 feles után a vállamon sírt hogy nincs normális kapcsolata.

2018. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Szerintem a nők egyáltalán nincsenek elkeseredve 30 fölött sem, ugyanis a férfiakkal ellentétben marhára nem mindegy, hogy a "rajongótábort" úgy szerzik meg, hogy gyakorlatilag semmit sem tesznek, miközben a férfiak sokszor vért izzadnak minimum azért, hogy egyáltalán nő szóba álljon velük. Nem mindegy, hogy a piacért megküzdesz, vagy a piac házhoz jön. Nagyon nem mindegy. A nők márpedig mindig is hiánycikkek lesznek a párkeresés piacán.
2018. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
4: nem vigasztalom magam semmivel...így tényleg jobb....
2018. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Négy ilyen nőt ismerek, egyikük már beletörődött, mert ő nagyon magának való, a másik kettő nagyon el van keseredve, a negyedik meg nem mutatja ki nagyon mit érez, bár néha mondogatja, hogy szeretne társat és gyereket és hogy nagyon aggódik---->el van keseredve.

További jó elméletgyártást a nőkről...

2018. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Akik vágynak gyerekre,eléggé el vannak keseredve,akik nem,jól elvannak az ismerettségi körömben.
2018. nov. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem regisztrálnak valami társkeresőre az ilyenek, vagy mennek szórakozni? sportolni?



Nekem sincs senkim és férfiból vagyok, most 24 évesen érzem azt, hogy majdnem mindenhol ott vagyok de nem nagyon kelletk senkinek de egyszerűen nem érdekel, voltak randijaim de többet vártak el. Sokan kinevettek, de nem adom fel. pozitívan állok mindenhez.


Mert amilyen vagy olyan a környezet is, sokáig negatív voltam és úgy ált hozzám mindenki.

2018. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!