Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkeresésben a nőkre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresésben a nőkre is igaz hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa?

Figyelt kérdés

Ugye ha egy férfi azt mondja hogy nem talál párt vagy nem tud ismerkedni akkor értelemszerűen puhap*csnek, lúzernek nevezik és azt mondják hogy ez csak rajtad múlik, légy férfi, nézz magadba hogy neked min kell változtatnod.



Amikor viszont a nők azt mondják hogy nem megy az ismerkedés nem találnak egy normális pasit akkor nőgyűlölet lenne azt mondani hogy kedves hölgyeim ne a világot és a pasikat hibáztassátok, hiszen a hiba bennetek van, nézzetek először magatokba.


Miért van ez a kettős mérce és vélekedés?



2018. dec. 15. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan hol írják azt tömegesen, hogy nőgyűlölő vagy, mert azt mondod, hogy ha egy nő nem talál párt, akkor nézzen magába?
2018. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbálnak teperni a srácok, ez van, nem kell színezni..azt hiszik jobb lesz ha mindenhez alkalmazkodnak


25F

2018. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első felével sem értek egyet. Nem feltétlenül puhapcs meg lúzer az, aki nem talál párt. Valamit rosszul csinál, ez tény, de a pártalálás csak kivételes esetben egyszerű.

Nőknél is így gondolom. Ha nem talál párt, akkor lehet többet kéne kimozdulnia, jobban körbe kéne néznie, kezdeményeznie kellene.

Nő vagyok, páromnál én kezdeményeztem az ismerkedést, első csókot...stb. Mikor kihevertem exemet, és kapcsolatra vágytam, nem ültem a seggemen, hanem cselekedtem. Nem volt nehéz, sem megterhelő, csak aktívnak kellett lennem. A lehetőség igencsak ritkán kopogtat olyan embereknél, akik nem tesznek semmit. Bármilyen hihetetlen, igen, ez a nőknél is így van. Senkit nem fognak érdekelni, ha nem mozdulnak ki a komfortzónájukból, nem látszik rajtuk, hogy nyitottak.

2018. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs kettosmerce, vagyis nem ugy, ahogy te gondolod. A ferfiak azert ritkan puhap ocsozik egymast, szerintuk a nokkel van gond. Mindenki szeret bubbakot keresni. :)

En nem tartom akkora bunnek, ha az ember elkeseredeseben neha mond tulzo allitasokat es barati korben kicsit kibosszankodja magat. Akkor van baj, ha ezt a masokat hibaztato szemleletet randira is viszi magaval.

2018. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, h sok férfi nem tudja azt a szintet hozni amit a nők elvárnak érzelmi téren, vagy h hogy álljon a dolgokhoz, vagy az ágyban, ezért nehéz nőknek párt találni.

Bár nőként elismerem, h a ferfiaknak se könnyű mert vannak sunyi nők, meg hisztis pcsák .

2018. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen mérce, de egy nőnek mindig több lehetősége van, mivel kezdeményeznek náluk a férfiak.
2018. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!