Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerüljek vele kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek vele kapcsolatba ha nem ismerem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és nagyon tetszik valaki akit az elmult években kb 3-szor láttam az utcán.nem ismerem de azt tudom hogy a rendőrségen dolgozik.hogy tudnám megismerni,a munkahelyére mégsem mehetek be.

2018. dec. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod hol dolgozik? Város, kapitányság?

Ha igen sétálgass arra, meg ott a Fosbúk, hivatalosan tilos nekünk, de sokan lex@rják sajnos.

2018. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ebédidőben fogod a szendvicsedet szépen, kiballagsz vele egy bank lépcsőjére és elkezded símaszkban majszolni a térfigyelő kamera előtt. 100%, hogy bevisznek, kipróbált módszer, odabent pedig elmondod, hogy fázott az arcod, szendvicset enni bank előtt pedig nem bűn, aztán elengednek. Ha mákod van, pont a megfelelő ember foglalkozik majd veled.

32/f

2018. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A teljes nevét amugy tudom.Lattam egyszer beszélni a tv-ben a helyi hiradoban.onnan tudom a nevét.Facebookot nem hasznal.
2018. dec. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!