Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt barátnőm. Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt barátnőm. Ti is szomorúak lennétek ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva 22 leszek, és azon gondolkozom, hogy mekkora szerencsétlen vagyok, hogy ennyi idő alatt sem sikerül összehoznom egy normális kapcsolatot. Már nagyon zavar ez. Csak telik az idő, de változni nem akar semmi, pedig próbálkozom.

Ti is szomorúak lennétek ennyi idősen, ha itt tartanátok?


2019. jan. 12. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam szingli ennyi idősen elég hosszú ideig. Viszont így belegondolva szomorú azért lettem volna, ha valaki kitörli az emlékeimet, élményeimet az exeimmel. Viszont ha ők egyáltalán nem lettek volna, szerintem közel sem szomorított volna el annyira, mint ha elveszik az emlékeiket tőlem. Ezt a mindig van lejjebb-re írom.
2019. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Én a szomorkodás helyett inkább csajoznék, ismerkednék, így jobbak lennének az esélyeim, mint otthon sírdogálva.
2019. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36 vagyok, sosem volt barátnőm, nem vagyok szomorú.
2019. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Szard le, csak a gond van velük hidd el, ebben a korban legalábbis biztosan. Folyamatosan játszanod kell az alfát (picit meginogsz, vagy jön egy dominánsabb, már nem leszel férfi a szemében), vinni ide-oda, hallgatni a rengeteg hülyeséget, elverni rá a pénzedet, szétveretni magadat érte valami putriban, megéri?
2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb 22 voltam, amikor kezdtem a tapasztalgatást. Néhány kudarc (elutasítások, pár hónapos kapcsolatszerű szarakodások) után most másfél évvel később mondom azt, hogy találtam olyat, aki úgy tűnik komolyabban gondolja, és tesz is érte. Nem egyszerű a párkeresés.
2019. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és most nincs. Én is szomorú vagyok.
2019. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én 28 vagyok...
2019. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sokkal idősebb idősebb vagyok nálad, és nekem sem volt.
2019. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szomorú az ember.
2019. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22 évesen én is szomorú voltam. Most, 26 évesen már nem vagyok szomorú. Most már csak simán depressziós vagyok, életunt, gyűlölettel teli és irigy azokra, akik kapcsolatban élnek.
2019. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!