Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretne valamit akkor keresne ő is engem?

Figyelt kérdés
Azt mondta a lány, hogy szeretné ha többet keresném. De ő sosem keres engem.
2019. jan. 22. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Passzív agresszív. Utálom az ilyet. Te tegyél mindent, amíg ő a várban ül és várakozik. Az ilyet alapból ignorálom az életemből..
2019. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretne valamit akkor szerintem

Keresne!

2019. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

kezd az elején......

Hol tartotok? Volt már randitok?

Ha igen akkor hány randin vagytok túl?

2019. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Volt pár randink. Volt egy kis mosólyszünet is, szerinte nem kerültünk eléggé közel egymáshoz. Én próbálkoztam de nem látom rajta az érdeklődést.

Habár nem szeretem a pszichológiai játszmákat, de nem keresem többet és meglátom, hogy ő mennyi idő után keres. Ha több, mint két napot kell várjak akkor megmondom, hogy inkább ne találkozzunk többet. Tudom, hogy a férfi kell nyomuljon de nekem így értelmetlennek tűnik.

2019. jan. 22. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Legyen tartásod, ne fuss utána, hagyd a fenébe és akkor lehet, hogy később ő fog keresni. :) De én az ilyet úgy átbaxnám a palánkon, hogy füstölne. Ha legközelebb esetleg megkeres, akkor beszélj meg vele egy talit. Majd röhögj az arcába és mond neki, hogy soha nem érdekelt igazán, mert te nem állsz le egy hozzá hasonlóval. :))
2019. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét lány csak azt akarja, hogy lihegj utána, igazán undorító ez a viselkedés.
2019. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd!
2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nő, akit érdekelsz, akkor is ír neked, ha ezzel esetleg kockáztatja a beégést. Szóval ez a csaj szerintem felejtős.
2019. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Túl büszke, makacs. Sok nő ilyen sajnos.

Nőként sem várnám el h csak a férfi mutasson érdeklődést. Így nem is érne semmit az egész,bár én egyébként is kezdeményezek kérdezek, legfeljebb visszautasítanak.. :D

2019. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 miket beszélsz, olvasd vissza kérlek. Attol függ miként váltatok el, sok nö fèl a csalodástól, ezért azt várják a pasi teperjen kicsit az elején.
2019. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!