Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tulajdonítanak ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tulajdonítanak ekkora jelentőséget a külsőnek?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy miért nem jövünk össze számunkra nem vonzó emberekkel, hanem arra, amikor valakinek pontról pontra meg van határozva, hogy kell az adott partnernek kinézni, mert ha nem úgy görbül egy hajszála, vagy ha fél centivel alacsonyabb, egy kosárral kisebb a melle, akkor már nem is kell.

Főleg most, amikor már minden teli van "tökéletes"-nek kikáltott emberekkel, és a többség olyan párt akar.


Lehet, bennem van a hiba, de nekem onnan lesz valaki vonzó, ahogy megnyilvánul. Az intelligencia vonzóbb számomra minden másnál. Ha látom az értelmet a tekintetében, onnan ezerszer vonzóbb lesz.

Sose voltak ilyen kikötéseim, hogy legyen magas (ha olyan magas, mint én, az már elég, az én 170cm-met meg nem nehéz megugrani), vagy legyen A hajszíne B szemszínnel, legyen izmos, legyen szakálla/ne legyen szakálla..

A világos (leginkább szőke vagy világosabb barna) haj és a világos (kék/zöld) szemek tetszenek, nemtől függetlenül másokon (lehet, mert én is ilyen vagyok, nem tudom), de sose így kerestem párt, ez olyan sokadlagos.

Volt, hogy egy-egy megnyilvánulása után lett valaki olyan vonzó, hogy azonnal utána szaladtam volna, hogy meg akarom ismerni, holott addig semleges volt számomra.


Viszont rendesen elszomorít, hogy manapság már a többség (főleg a férfiak) úgy keresnek párt, hogy annak ne legyen semmi hibája külsőre.

Egy gyönyörű nőnek még a sunyi, hisztis, kétszínű jellemet is elnézik, csak mert jó ránézni.


2019. jan. 31. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

“Lehet, bennem van a hiba, de nekem onnan lesz valaki vonzó, ahogy megnyilvánul. Az intelligencia vonzóbb számomra minden másnál. Ha látom az értelmet a tekintetében, onnan ezerszer vonzóbb lesz.”


Egy az egyben ilyen vagyok enis. Viszont azt tudnod kell, hogy sok esetben amig valaki facer szeret ha van ra hajlama listat irni arrl mit szeret mit nem, es elfantazial egy idealisrol es annak kulsejerol. Faceran ilyeneket en is “jatszottam”... de aztan kozbe szolt az elet ;) mindig... sosem olyan parom volt vagy vegul sosem olyannal jottem ossze, mint amit a listamban leirtam... igy nem kell tul sokat annak tulajdonitani ha valaki listakat ir... ha viszont valaki koti az ebet a karohoz az folyton kudarcot fog vallani es elobb utobb emiatt adja fel a listazast. Szoval no para ;)))

2019. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Inkább fordítva van szerintem. Ha már sunyi, hisztis és kétszínű lett sok nő, aki ha meghallja a konyha és házimunka szavakat, még agresszív is lesz, akkor legalább ránézni legyen jó, ha mondani semmit nem lehet/érdemes.

(sok=/=összes)

32/f

2019. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem leírtam, hogy intelligens nő vagy, de az utolsó 2 mondat ezt megakadályozta.

Azzal nincs gond ha egy embernek vannak elképzelései a vágyott partnerrel kapcsolatosan akár küllemre, akár belső világra vonatkozóan. A probléma két esetben szokott jelentkezni :

1. Nem enged abszolút az elképzeléseiből.

2. Mindent hátrahagy, csak, hogy legyen valakije, nem számít, ha egyáltalán nem is egy húron pendulnek és nem is jön be neki. Csak ezzel saját magát és a másikat is becsapja.


Summa summarum: olyan férfi társaságát keresd, aki kócosan, gyűrötten, álmosan és egy mackónadrágban is szert szépnek lát téged, kívül-belül. Intelligencia, vonzalom, ezeket keresd a férfiban és akkor minden happy, mert intelligens emberrel bármilyen problémát is meg lehet beszélni.

2019. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Termèk minősègèben a csomagolàs is benne van,èn se veszem meg a sima dobozosat hanem amelyiknak szèp a csomagolàsa.
2019. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A szépség inkább a mindennapi életben jelent többet, munka és egyéb területeken, mert a szép emberekkel szemben rögtön kialakul a bizalom a másikban, tenniük sem kell érte.

A kapcsolatok terén meg úgy működik, hogy általában a szépek vonzzák egymást.

2019. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazság szerint 30 felett ezt egyre inkább meg tudom érteni. Amikor valakit 5-6-8 éve ismersz és az életed is a kezébe adnád, vakon bízol benne.... majd benyögi, hogy "megváltoztam" (hogy ő megváltozott) és egy szerény normál csajból nagyképű kivagyokén, nem szólok hozzád típusú ember lesz és egyik napról a másikra eltűnik... Akkor megrendül az ember bizalma a belső értékekben. Hisz ha úgyis megváltozik a belső érték, a viselkedés és személyiség, akkor mi értelme azt keresni? Legalább akkor nézzen ki jól egy ideig. Egyébként szerintem a nők kritikusabbak, hamarabb észreveszik ha nem áll jól a haja valakinek, mint egy férfi. Tehát a nők számára fontosabb ez, nem nekünk. (31/F)
2019. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4: A legszórakoztatóbb kütyüjeim jelöletlen kartondobozban jöttek. Szóval pont nem igaz amit a csomagólásról írtál.
2019. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is határozott kritériumrendszerem van arra vonatkozóan, hogy milyen külsejű lányokkal vagyok hajlandó összejönni, de szerencsére azért van valamennyi tól-ig határ. Csajok jellemét simán figyelmen kívül tudom hagyni, nők hisztijei nem sok hatással vannak most már rám, de azzal nem sokat tudok tenni, ha mondjuk egy duci vagy lógó mellű lányra nem "mozdul meg" bennem semmi. Ezért nagyon fontos a külső...
2019. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy utolsò mondja,plusz èn is odateszem magam minden tèren,edzè,dièta,egzisztencia,ruhatàr,szolàrium,soft skillek fejlesztèse.

Egy dagadt nővel,farmerpólós nővel nem tudok mit kezdeni èn sem.

Egyrèszt nem ,,mozdul" meg egyàltalàn màsrèszt nem kellemes nekem rànèzni sem,plusz ha èn kihajtom magam karrierben,edzèsen akkor ő tőle megfelelő külsőt ès megfelelő belsőt vàrok el.

2019. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

"Az intelligencia vonzóbb számomra minden másnál. Ha látom az értelmet a tekintetében, onnan ezerszer vonzóbb lesz."


Ja ez általában úgy műkszik, hogy a csaj meglátja a pashee kockahasát meg mellizmát, és hirtelen rájön, hogy "úh, milyen inteligens a tekintete, aaaah".

2019. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!