Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Tegyek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tegyek úgy, mint ha meg sem történt volna? Mondanom kellene valamit?

Figyelt kérdés

Tinder, minden adat igazi, 0 pár hónapok óta. Ezt megunva egy jó pasi képét tettem ki, miáltal csak úgy záporoztak a párok, egyre több lett a beszélgetés. Módosítottam a bemutatkozást, mindenki tudta, hogy kamukép, mégis jobbra húztak. Az igazi képem meglátva azonban mindenki otthagyott, kivétel nélkül.

Most kiderült, egy lánnyal ugyanabban a kisvárosban lakunk. A városon belül mindketten ugyanabba a boltba járunk, én vásárolni, ő pedig dolgozni, azaz korábban láttuk és biztosan látjuk még egymást. Párok lettünk Tinderen, de hiába, ugyanez megtörtént, látva az igazi képem, otthagyott. A kérdés fent olvasható.


2019. febr. 4. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne mondj szerintem semmit. Így is eléggé leégetted magad. Nem értem mire jó ez a kamuzás. Ezzel más érzéseivel is játszol, hogy másnak adod ki magadat!
2019. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Két idézettel válaszolnék:

"minden adat igazi, 0 (nulla!) pár hónapok óta"

"mindenki tudta, hogy kamukép, mégis jobbra húztak."

2019. febr. 4. 09:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kellene mondanod? Hiszen te szórakozol másokkal. Most ha én is ebbe az általad kitalált pasiba esek bele aztán kiderül hogy hazugság az egész én is úgy ott hagylak mint a szél. Becsapod őket akkor még is mit vársz?
2019. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok.

Akkor sem értem ezt a játszmát. Minek teszel fel egyáltalán akkor kamuképet???Gondolom kép nélkül is lehet regisztrálni. Vagy ez arra ment ki, hogy játszd a sértődöttet? Lehet nem mindenki olvassa el a bemutatkozást azonnal, plusz hülyét is csinálsz magadból, hogy feltöltesz egy irreális képet, majd bemutatkozásba odabiggyeszted, hogy "kamu". Én már csak ezért sem akarnálak megismerni, mert szerintem ez defektes! Szóval veled személyiségileg sincsenek rendben dolgok!

2019. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gáz vagy, örülj neki, ha nem mondja el mindenkinek.
2019. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kép helyett akár foglalkozhatnál a kinézeteddel. Lehet, hogy nem lenne ennyire kiábrándító, ha adnál magadra valamiképp. A rondaság gyakran nem születési “hiba”, hanem igénytelenségből fakad leginkább.
2019. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki tudja,hogy kamu kép,akkor azért írogatnak,nem gondolod?A másik meg,hogy hinnan veszed,hogy mindenki tudja? DEe mindegy is.Szórakozol, töltöd az időt saját magad igazolására,hogy igazad van senki nem áll veled szóba a saját képeddel.Magad idegesíted a tesztjeiddel micsoda egy butus világban élünk.Élvezed alôjában? Inkább hogy fognád magad és kitartóan próbálkoznâl saját arccal. Amùhy is nem csak Tinder létezik.
2019. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem atémához, csak részben : ez a világ sajnos a külcsínt részesíti előnyben. Vannak fotogén meg kevesbéfotogén egyének. Én ez utóbbivagyok. De sokan mondták már, hogy a valóságban van egy tök pozitív kisugarzásom, ami nem jön át a képen, de irl meg különleges “aurám” van.

Ezért nem szabad(na) fotó alapján dönteni egyből

Ilyen formán megértem a kérdező motivációját.

2019. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az itt válaszolók közül volt-e már valaki ronda? Pontosabban megtapasztalta már, hogy mennyire elutasítóak az emberek? Amíg nem vagytok a helyzetemben, addig nem értitek. Nem töltenék fel kamuképet, ha az igazinak lenne esélye. Kb. 8 éve nincs, hiába minden kísérlet Facebookon és számtalan társkeresőn, számtalan képpel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9612..

[link]

2019. febr. 4. 11:51
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

#9 sajnáltasd csak magad, csak ahhoz értesz.


Amúgy képzeld, én is voltam már ronda, volt olyan már, hogy rám is tettek megjegyzéseket, de azóta változtam kinézetileg, nem csak siránkozom.

2019. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!