Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefeküdtem egy csajjal. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy csajjal. Most járni akar velem de elbizonytalanodtam! Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval mikor lefeküdtem vele még volt barátja. Nekem be adta hogy már régóta szakítófélben vannak, rossz a kapcsolatuk stb. Egyszer mikor találkoztunk a csaj tisztára rám mászott. Felhívta a pasiját (akivel állítólag már szakítófélbe volt), hogy most találkozott egy barátnőjével, picit később megy haza, puszi. Aztán ahogy letette a telefont, a csaj kikezdett velem, én meg nem vagyok fából... lefeküdtünk.


Most azzal jön hogy szívesen járna velem de az jár az eszemben hogy ha az előző pasiját is megcsalta akkor ugyanezt tenné velem. Meg tudnak változni az emberek és hűségesek tudnak lenni ilyen után is, vagy jobb, ha dobom a nőcit?



2019. márc. 9. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbáld meg, csak ne éld bele magad, ha fiatal vagy.

Biztos változhatnak az ilyen emberek is, ha megtalálják a megfelelő embert, akiért érdemes.

Az én exem kapásból megcsalt 4 embert, és eddig mindig azzal volt, akivel csalt. Bár tény, nem volt túl hosszan tartó kapcsolata. De szerintem ez személyiség / emberfüggő.

2019. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen csak alkalminak, vagy sexkapcsira jó ezek után.
2019. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rockarc ***** válasza:
74%

Nem valtoznak, hianyzik beloluk a gatlas, osztonlenyek.


42F

2019. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha szeret... Bár akkor is rászorulna egy gerincműtétre.
2019. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Bólint rá, aztán akkor dobd, mikor kivágta a hapsiját.

32/f

2019. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felém miért nincs efféle bokor, amiről kedvemre leakaszthatok akármikor egy ilyen ribit?
2019. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki mással ezt csinálta, veled is ezt fogja.
2019. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először udvarlás, aztán érzelmek majd a szex. Nálam ezek után van értéke egy nőnek, mármint párkapcsolatilag.


Aki először szexelni akar, vagyis szexel velem, az kb. 5Ft-ot sem ér. Egyszerűen attól a pillanattól fogva kiölte belőlem a küzdelmet, az álmodozást, az udvarlást. Nem érdekel hogy ki mit mond, egy kapcsolat legszebb részei pont ezek. Az meg már más kérdés, hogyha velem egyből lefekszik, akkor ezt simán megteszi mással is.

2019. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, téged is csak akkor fog dobni, ha meglesz a következő fax.
2019. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem valtozik. De ha nincs nod szerintem optimális egy ilyen nő mert amikor lesz normális lecsereled.
2019. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!