Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire kihalt volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kihalt volna a monogám kapcsolat ma már? (meleg)

Figyelt kérdés

Hi

Az egyik legnagyobb meleg társkeresön vagyok fent.(romeo)

Azt érzem,hogy ma már nem "trendi,, a monogám kapcsokat, de érdekel a ti véleményetek is.

Bármelyik oldalon vagyok a legtöbb párbeszéd így zajlik le :

-Szia

~Szia

-Mizu?mit keresel?

~Minden rendben és veled?Kiirtam a profilomban, és te? :)

-Itt is,(néha egy kis szöveg pl o1g vagy szar az élet) én ami alakul..(tipikus)

aztán jön a sablon kérdés

- Aktiv vagy passziv vagy?

És innentől nem irok vissza..

Vagy a másik eset

Szia szex?(néha szia nélkül)

Legjobb : Csak testemről van kép(aha szóval tali a deákon és egy álló f**t kell keresni)

Szóval hol van az, hogy esetleg megismerni a másikat? Talán egy kis bemutatkozás?

(nekem kint van profilomban, de ha én írok rá másra akkor küldök automatikusan)


Miért van ez?

És akinek lett párja lenne tippe ezek ellen, hogy tényleg tudjak értelmes emberekkel ismerkedni.


Tudom csak 21 éves vagyok(sokan hozzám vagják ennyi idősen kůrni kell nem szeretni) de ugyérzem nekem is járna a boldogság.

Külsöm is vonzza az alkalmisokat, hisz magas, végony, divatos vagyok.

Elsem olvassák mit keresek egyből írják amit épp ők akarnak.



2019. márc. 10. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
A hetero fiúk is kb ilyen szinten vannak társkeresőn. Oda már csak a selejt kerül sajnos.
2019. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én csak heterokról tudok írni de ők is ilyenek. Pár alkalom volt hogy felmentem ilyen oldalakra és egyből le is töröltem magam vagy legalább is nem mentem fel soha többet. Neten sajnos ilyen emberek vannak akik komoly kapcsolatot keresnek és rendesek azok vagy nem írnak senkire vagy a nagyobb valószínűsége az hogy nincsenek fent. Bár én is kezdek már kételkedni a monogám kapcsolatokban ezért nem is keresek.
2019. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérlek szépen nem kihalt, sosem volt másképpen! Magyarországon alapvető probléma hogy nagyon erős a homofóbia, erősek a sztereotípiák és őszintén szólva a magyar média termékek sem segítenek sokat (gondolok erősen a valami amerika 3. részére). Szerencsére az elmúlt 2 évben divat lett a magyar sorozatokban a melegek kicsit a valósághoz közelebbi ábrázolása, ami mindeképp pozitív, de nem csak ez a faktor játszik közre. Pesten van egy erősebb elfogadóbb réteg, meg vidéken az értelmiségi réteg is egész elfogadó, de nem mondanám jellemzőnek, és itt van a kutya elásva. Az emberek nem érzik magukat biztonságban, érzelmi nyomorékok lesznek, nincsen semmi erzelmi stabilitás az életükben, amire egészséges kapcsolatot lehet építeni. A szülő nem tudja faktor számtalan kapcsolatot tesz tönkre, akkor is ha már valamennyire függetlenek tőlük (saját tapasztalat). Ugyanakkor már ez a meglévő légkör a meleg társkeresőkön saját magát húzza mélybe egyre inkább, mert aki reménykedve is felmegy, ezzel kell szembesülnie és ő is hitét veszti. Az emberek lusták bármit is tenni, hogy jobban megismerjenek valakit. Félnek az elköteleződéstől (bár nem értem, hogyha valakinek nem célja az életében egy társat találni, akkor valójában mit is akar, mert nem hiszem hogy bárki magányosan és egyedül akarna meghalni, a szépség és a fiatalság is múlandó). Ezeket mondanám központi problémáknak, és ezen feül még számtalan faktor játszik közre (földrajzi közelség, kölcsönös éredklődés, szimpátia, közös célok) - ezek heteróknál is megvannak, és még ők is szenvednek pedig a választékuk és a mozgásterük is ezerszer nagyobb. Szerintem ha komolyan gondolod az ismerkedést, azzal teheted a legtöbbet, hogy kitartasz az elveid mellett, ügyesen szűröd az embereket és nem foglalkozol azzal, akivel nem érdemes. Tindert is használj mindenképpen, még az legjobb erre a célra. Tudom, nagyon nehéz, sok időt és energiát kell belefektetni (én is ezzel szenvedek). De a remény hal meg utoljára + ha teheted költözz el innen minél előbb, mert ez az ország nem melegeknek való MÉG, remélem ez meg fog változni. Ott van Anglia, Beneluxok, Skandináv országok, ezek a legjobb helyek. (20/f m)
2019. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!