Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes belemenni az egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni az egyéjszakásba, ha nem találok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elég szorongó, érzékeny ember vagyok, igazából mindig olyanra vágytam, akinek teljesen kitárulkozhatok, és mellettem van, mint társ. Bensőséges kapcsolatra. Viszont amikor lett volna rá lehetőség, akkor én szabotáltam. Nem tudok dűlőre jutni a nőkkel, valamiért félek a kapcsolatoktól. Azt veszem észre, hogy csak felszínes dolgokat engedek magamhoz közel. Van olyan lány, aki felhívott magához, csak egyszer találkoztam vele, és nem tudom, éljek-e vele. Szexuálisan nagyon frusztrált vagyok, és azt is tudom, hogy ezzel a lánnyal a hosszú távú kapcsolat nem opció, szóval ennyiből jó lenne, mert nagyon kevés a tapasztalatom. Csak nem tudom, ez mennyire "nekem való", hogy úgy mondjam. Egyszer már volt ilyenem, nem volt rossz, de nem tett hozzá semmit az életemhez, azon kívül, hogy elvesztettem a szüzességem. Igazából szerelmes akarok lenni, de nem találom azt, aki mellett nyugodtnak érezném magam, közben pedig szexelni szeretnék, de kicsit attól is tartok.
2019. márc. 21. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha már van ilyen lehetőség akkor szerintem élj vele.
2019. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Ideálisabb, mint a kapcsolat. Mert itt nem kell együttélni, sokkal jobb. Ennél már csak a "külön lakásban élve kapcsolatban lenni" a jobb. De az ritka.


Egy lakásban élni akkor jó csak, ha az egy bazinagy lakás, minimum 5 szoba, jó erős hangszigetelő falakkal elválasztva. Hogy néha lehessen egyedül is lenni.

2019. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem az egy éjszakások után mindig ürességérzésem van. De te tudod.


Férfi vagyok, nem kérek privátokat...

2019. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem, mert gyenge ember vagy. Úgyis beleszeretnél a csajba, utána meg ribiznéd a nőket, hogy mennyire kitoltak veled.
2019. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez rajtad nem fog segíteni. Hány éves vagy?
2019. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok. Utolsó előtti, garantálom, hogy nem fogok beleszeretni. Volt már egyéjszakás kalandom, abba se szerettem bele. Volt már egy hónapos kapcsolatom, ott se szerettünk egymásba. Csak elvoltunk, szexeltünk. Egy lány volt, aki iránt igazán éreztem valamit, ő már nincs képben.
2019. márc. 21. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mik az igényeid.


Úgy írod ezt a kérdést, mintha kötelező lenne szexelni, vagy bármilyen fizikai kontaktusba lépni. Senki sem várja el tőled, te döntöd el, hogy neked jó-e, szükséged van-e erre.


A lényeg, hogy ne áltasd magad, nem jó úgy belemenni egyéjszakásba, hogy közben az ember valahol reménykedik, hogy ennél többről szól.


Személy szerint nem látnám értelmét annak, hogy egyéjszakásba menjek egy random emberrel, aki iránt nem táplálok érzéseket. Mire mennék vele? Ennél már az egyedüllét is jobb.

2019. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"A lényeg, hogy ne áltasd magad, nem jó úgy belemenni egyéjszakásba, hogy közben az ember valahol reménykedik, hogy ennél többről szól."


Nem reménykedek benne. Még mindig nem érted? Két dolog munkál bennem: 1. szeretnék egy stabil barátnőt, akivel őszinte lehetek, figyelünk egymásra, akivel kiteljesedhetünk. Ilyet jelenleg nem találok, de amikor akad, akkor is sokszor én szabotálom el, mert valamiért egyszerre akarom és szorongok miatta. 2. A másik, hogy közben meg nagyon vágyom a szexre. Ideális esetben egy komoly kapcsolatban szeretném megélni, de ilyen most nincs.



"Személy szerint nem látnám értelmét annak, hogy egyéjszakásba menjek egy random emberrel, aki iránt nem táplálok érzéseket. Mire mennék vele?"


Mire mész egy fizetős lánnyal? Kielégülsz és kész. Egyszer volt már nekem ilyen. Semmi érzelmet nem éreztem benne, pedig nagyon érzelmes vagyok. Fura volt egy idegen csajjal magam mellett felébredni, de így utólag semlegesnek érzem. Amolyan "egynek nem volt rossz" - érzésem van. Mintha prostinál lettem volna kb.


Aki kapcsán meg vannak érzéseim, azzal viszont sose feküdtem le. Egyszer pedig volt egy barátnőm, aki iránt volt egy pici érzésem, de nem alakult ki ott se semmi, mert külföldre kellett mennie. Furán működöm, tudom. De ugyanakkor azt is baromi károsnak érzem, hogy fél évek mennek el úgy, hogy nem történik semmi. Pedig ismerkedem, de egyszerűen akit találok, az rendre foglalt, vagy nem akar tőlem semmit. Nekem eléggé lehetetlennek tűnik egy valódi kapcsolat összehozása, eleve nagyon kevés lányon érzem azt, hogy pasiként tekint rám.

2019. márc. 21. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Mintha ezt én írtam volna,csak én lány vagyok. Életemben egy volt,bááár most nem tudom,hogy mit szeretne tőlem a srác. Szóval ha ez kell a lelkednek,akkor tedd meg. Nem értek azzal egyet,ha valakinek sok ilyen kapcsolata van,de egy-egy belefér.
2019. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én se akarom ezt rendszeressé tenni. Csak egyszerűen annyira nehéz összehozni a komoly kapcsolatot, annyira esetleges, hogy 1 hónapot, 1 évet vagy 5 évet kell rá várnom, hogy egyszerűen nem bírom ki józanul. Most már ott tartok, hogy kicsit el akarom veszíteni a fejem. Egész eddigi életemben számítgattam, okoskodtam, fontolgattam, aztán a vége az lett, hogy nemet mondtam annak, akit el kellett volna fogadnom.
2019. márc. 21. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!