Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha már nem szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha már nem szeretnék több szegény barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig csak csóró barátnőim voltak, akiket mind nagyon szerettem. De mindig-mindent én fizettem, egy fogkefével költöztek hozzám.

Nem pénzben mérem a szerelmet, de meguntam, hogy mindenről nekem kellett gondoskodnom, a nő meg jön a készbe. Arra gondoltam, hogy most már egy tehetős csajt választok. Más is eljutott idáig?



#barátnő #szegény/tehetős
2019. márc. 22. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem papa. Ilyen irigy csak te vagy !


A szegény baratnoid csak kihasználtak ! 😀

2019. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz szerintem.

Én nőként a pasikkal vagyok így.

eddig mindig csóró pasijaim voltak, életcél, motiváció, tenni akarás nélkül.

Én összedolgoztam 15 év alatt a lakásomat, jól megélek, mivel nincs hitelem, megvagyok. Erre jönnek a férfiak 30+ évesek, hogy ja, otthon olcsóbb lakni, meg majd ha lesz család lesz ház is (de miből könyörgöm!!!!!), nem vált munkát, mert szar ugyan a meló is, meg a fizu is, de már megszokta, egy képet nem tud felrakni a falra, mert még nem látott kalapácsot, ütvefúrót meg még képen sem.

Szóval már én sem szeretnék több ilyet, ha rendes, felnőtt, felelős, komoly célokkal rendelkező pasi nincs, nem kell egy felnőtt kisgyerek.

Én totál megértelek

32N

2019. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Hülye vagy

Inkább egy szegény de kedves barátnőt még ha venni is kell neki bármit mert ő nem fog márka r*bi lenni mint egy olyan nőt aki már eleve az az egyetlen dolog az életébe hogy pénzt költsön mert ami olcsó nem jó drága csak a drágát


35F

2019. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
A férfinak kell állni nagyon sok mindent, ezért vagy férfi és úriember! Vagy te azt hiszed ha lesz egy barátnőd, az majd ajándékokkal és pénzzel fog elhalmozni? A tehetősebb nő sokkal magasabb szintet fog elvárni tőled, mint a csóró! Ő nem 300 ft-os csokit fog kifizettetni veled hanem minimum egy éttermi vacsit havi 1-2 alkalommal, mert neki az van megszokva. Továbbá a többi luxus dolgait is neked kell állni.
2019. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a szüleim és idegenek is mindig azt javasolták hogy keressek egy gyáros vagy gazdag földbirtokos feleséget. És persze igazuk van. Mi jó lenne a szegénységben, egy lakásban lakva és alkalmazottként robotolni járni? Annál egy trópusi szigeten is jobb, Robinson üzemmódban.
2019. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus női hozzáállás. De valószínűleg a kapcsolat kezdetén elrontod azzal, hogy magadtól kezdesz mindent fizetni, mert az elején ez olyan jópofa dolognak tűnik. Csajok meg nyilván ezt megszokják és úgy gondolják: oké, akkor én adom a puncit, ő adja a pénzt. Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy csórók voltak azok a csajok, csak nagyon okosan takarékoskodtak...
2019. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Az a gáz, hogy elsőre nem volt egyértelmű, hogy a nincsből nem tud egy csóró kiscsaj beleadni a közösbe, és mindent te fizetsz.

Azzal semmi baj nincs, hogy nem költözöl össze olyannal, aki legalább a saját fenntartását nem tudja állni.

2019. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy? Azért ,ha egy felnőtt nő volt a barátnőd biztos,hogy dolgozott,aki dolgozik keres is pénzt. Nekem ne mondd,hogy mondjuk a netto 150ezres fizuból nem tudta saját magát ellátni úgy,hogy még lakbért sem fizetett :D Mit kellett neked biztosítani? o.O wc papírt meg felmosó vedret? vagy miről beszélünk? Elég filléreskedő jancsinak látszól.

Egy pénzes csaj nem fog összeállni egy olyan pasival aki nem üti meg az ő szintjét legalább. És attól,hogy van pénze nem jelenti azt,hogy ne mvárja el,hogy vegyél neki ajándékot néha nap,vagy vidd el valahova néha...Szerintem nagyon gáz amikor egy férfi ennyire filléreskedik,nyilván nem kell havi fél millát a csajra költeni,de azért ne haljon már bele senki havi 5 max 10 ezer Ft-ba amit a csajra költ...

2019. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert valaki nem épp gazdag,az nem azt jelenti,hogy mind kihasznál,és a fogkeféjén kívül mást nem hajlandó magânak venni.És azzal sem egyenesen arânyos,hogy akkor minden szegény lâny tőled várja,hogy kielégìtsd az igényeit.

Szerintem csak rosszakat fogtál ki.De amùgy olyat társat választasz ezek után,amilyen csak tetszik.

2019. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

#2 ne keverjük bele hogy fordítva mi lenne. Ez egy olyan téma ami merőben más férfi és női szemszögből.

Kérdező, te dolgod, de én ebben nem látok semmi rosszat, ha nem lehúzni akar ( pl. minden héten több tízezerért vesz magának ruhát).

2019. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!