Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják állandóan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják állandóan azt az emberek, hogy gáz az, aki egy társkapcsolatban keresi a boldogságot? Őszintén: ki lenne képes boldog lenni, ha 20-30 éves kora között intimitás és szex nélkül kellene élnie az életét?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 21:29
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez a kérdés is a szexre van kiélezve. Társ nélkül lehet nehéz, de akinek a társ csak a szex, az nem szenved igazán.
2019. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert aki egyedül nem tud boldog lenni, az egy párral sem lesz az.


Az ember 70-80%-ban maga felel a saját boldogságáért, és pont ezért van annyi szakítás, mert mindenki a partjától várja azt, hogy tegye boldoggá, pedig a tökéletes pár is csak töredék részben fogja megoldani az életed, ha egyedül nem tudsz mit kezdeni magaddal.

2019. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Csupán annyi a gáz, ha valaki CSAK ÉS KIZÁRÓLAG társas kapcsolatban keresi (és hiszi megtalálhatónak) a boldogságot.
2019. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
47%
Én már több mint 3 éve egyedülálló vagyok, azóta csak egy alkalmim volt még 2,5 éve, meg egy másik csajjal volt kisebb kavarás 1,5 éve, szóval ezeknek nagyon jelentőségük nincs is. És tökéletesen megvagyok, csinálom amit akarok, amihez kedvem van, amit dolgozok magamnak dolgozok stb. ha meg kanos vagyok akkor kiverem, a fantáziámban sokkal izgalmasabb dolgok is vannak, a kezem szorítása pedig erősebb is. És nincsen nyaggatás, hiszti, dráma, nem kell az "anyósnak" se jópofizni stb.
2019. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz az, aki keresi a boldogságot. A társfüggōség problémája inkább ott kezdōdik, amikor együtt vagy olyan emberrel, akivel nem vagy boldog, csak úgy vagytok egymásnak, hogy legyen kapcsolat.


Mégis kik azok az emberek, akik állandóan azt hajtogatják, hogy gáz, ha boldog vagy valakivel????

Inkább az gáz, amikor egyûtt vagyok valakivel, amire sokat panaszkodom, de mègsem tudom elengedni.

Vannak akik sajnos nem találják azt, akivel jól érzik magukat, nekik ennél már az egyedüllét jobb. Nem kötelezō kapcsolatban lenni, csak hogy legyen, ha úgy érzi valaki, hogy ez nem nyújt neki semmi plusszt egy adott emberrel. Az intimitás és szerelem szép dolog, de nem minden ember között jön létre.

2019. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

#2



...és ezért pörögnek ennyire a szenvedélybetegségek, mivel máshogy nem nagyon fogja megtalálni csak pár mázlista akinek a hobbija nagyon jól jövedelmez vagy alapból ostoba és semmit nem fog fel csak vigyorog.

2019. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Mert sokan megváltást keresnek egy kapcsolatban. Gyakran elég elviselhetetlenek, mert folyamatos inger és visszajelzés kell nekik, 7/24 elérhetőség üzenetben, stb. Mikor szétmennek aktuális párjukkal, jó ha 1 hónap eltelik a következő "Megváltóig".


Forrás: Egy ilyen csaj volt közeli barátom sokáig

2019. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz boldog társ nélkül is.

Igen, hiányzik az intimitás és a szex. Viszont enélkül is tudok boldog lenni.

2019. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt értem, hogy aki önszántából tölt hosszabb időt egyedül, annak ez nem probléma. Azt is értem, hogyha valaki, ha az igényei a fejére nőnek, szükség esetén tud olyan baráthoz menekülni, akivel csak szexkapcsolatot folytatnak, jól elvan.


De az tényleg érthetetlen számomra, hogy "legyél boldog egyedül, a többi majd megoldódik magától". Ugyan, mi oldódik meg? És hogy lehetne boldognak lenni úgy, ha az ember azt érzi, hogy nem tudja kialakítani azt, ami a testi-lelki jólétéhez kell? Nem értem, hogy miért tabu erről beszélni, miért van ilyenkor egyből az, hogy "micsoda ösztönlény az, aki így gondolkozik." Ösztönlény? Komolyan? Azért, mert rendszeresen akar szexelni egészséges felnőttként? Nem értem, hogy mi van annak a fejében, aki szerint enélkül lehet egy teljes életet élni. Szerintem ilyet csak az gondol, aki nem volt még ilyen deprivált állapotban.

2019. márc. 27. 21:57
 10/50 anonim ***** válasza:
0%

#9



A világon soha semmi nem oldódik meg magától. Csak akkor ha 24 órában csak a megoldásával foglalkozol. Fél perc pihenő - és buktad.


Ezért nem is történnek nagyon jó dolgok. Kivéve akik droid-módban még álmukban is csak dolgoznak. De az meg voltaképp rabszolgalét.

2019. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!