Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "bulizós" miért pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "bulizós" miért pozitív tulajdonság sokak számára?

Figyelt kérdés

Tehát amikor az ideális lányt jellemzik, akkor sokan olyanokat írnak, extrovertált, népszerű, bulizós...


Fogalmam sincs, ez konkrétan mit takar, de akaratlanul is azok az egyetemi csoporttársaim jutnak eszembe róla, akik minden este valami szórakozóhelyen lógtak, már szerdán az volt a téma, milyen részegek lesznek a hétvégén, majd péntek-szombat ivás képszakadásig, majd vasárnap egésznapos józanodás, aztán hétfőn-kedden egész nap a hétvégei élmények (milyen pia, mennyi pasi, és ki emlékszik, mit csináltam, amikor én már nem emlékszem), majd csütörtökön megint tervezik, hogy mi lesz hétvégén.

Volt, hogy nem jöttek be órára sem, mert vadabbra sikerült az este, mint kellett volna. Mindezt hétköznap.


Jó, tudom lehet kulturáltan is inni és szórakozni, de aki úgy csinálja, nyilván nem "bulizós".


2019. ápr. 9. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
sztem egyáltalán nem elvárás ez sokaknál
2019. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem írtam, hogy elvárás, csak hogy sokaknak ez pozitív tulajdonság, és szerepel az "ideális nő" jellemzői közt. Csak érdekel, miért.
2019. ápr. 9. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert aki menô az bulizós általában(de csak fiatalabbak kőrében,nyugi 30 felé már ciki)
2019. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyáltalán nem menő és nem is jön be. Volt ilyen időszakom, de rájöttem hogy nem az én világom. Sokkal jobban értékelek egy haveri összeruccanást,beszélgetést mint egy ilyen nagy bulizást. Bulizni max akkor mennék ha tényleg nagyon jó társaságom van és ott sem vadul meg mint az állat, csak érezzük jól magunkat. :) Szóval ezt embere válogatja kinek mi a pozitív. Nekem teljesen mindegy mert én ilyen is vagyok meg olyan is. Az ideális nő nekem olyan mint amilyen én vagyok. Sokszínű...stb 21/F
2019. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem pozitív tulajdonság, mások szerint az. Ez van, az emberek különböznek.


Amúgy mit számít, hogy neked mi jut róla eszedbe? Attól az adott személy még nem biztos, hogy így képzeli el a "bulizós" nőt.

2019. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is bulizós vagyok és soha nem voltam részeg és r.banc sem.32N.
2019. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem akkor, hogy miért akar kocsmázáskor minden pasi felszedni és miért nem akarják felfogni, hogy a lányokat szeretem. x)

Egyébként számomra is az... extrovertált vagyok, nagyon szeretek új emberek közé menni, barátokkal lenni... az van amikor kocsma, van amikor valakinél összeröffenés... és volt introvertált barátnőm, nem működőképes pl. az én tempómmal. Konkrétan szüleim is tök extrovertáltak, örülnek minden új haveromnak, és ők itthon tartanak baráti összeröffenéseket, szóval nekem ez pl. alap, ebben ők a példa előttem teljesen. :) Mondjuk én emlékezni szoktam arra, hogy mit csinálok. az órára be nem járással meg nem tudom mi a gond, rengeteg ilyen diplomást ismerek és amúgy beszarás, hogy köztük jópár intelligensebb is, szaktársaim szerint is, mint aki bejárt, de mégis síkhülye csak kicsalt mindent.

Szóval valószínű, hogy ezzel a srácok is így vannak és nincs is ezzel semmi gond, mert legalább tudják magukról, hogy milyen igényeik vannak egy kapcsolatban. Na mindegy szóval nagyon introvertált az a nagyon extrovertálttal amúgy nem fog működni.

2019. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
Nekem leginkább az a tapasztalatom nők terén, hogy aki azt állítja magáról, hogy nem bulizós típus, az kb. havonta minimum egyszer-kétszer totál szétcsapatja magát valahol, de úgy, hogy húgyban, szarban, hányásban kell őket összekaparni kiskanállal valamelyik útszéli árokban.
2019. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert az, hogy valaki él, szórakozik nagyon nagyon pozitív tulajdonság, és fejleszti a személyiséget. Egyébként hatalmas tévhit, hogy aki bulizós az nem tudja ezt kultúráltan csinálni.

Az élmények fontosak. Erről szól az élet, a fiatal kor. Nem hiszem, hogy meg kéne indokolni, hogy ez miért pozitívum, teljesen egyértelmű. Aki tud élni, tapasztalt dolgokat, ki tud lépni a konfortzónájából, benne van a programokban az társnak is jobb lesz. Sokkal könnyebb ilyen emberrel programokat tervezni, ez pedig alap dolog és szükséges egy kapcsolatban.

2019. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Tehát amikor az ideális lányt jellemzik, akkor sokan olyanokat írnak, extrovertált, népszerű, bulizós..."

Sokan meg nem, ez ilyen. Nem vagyunk egyformák, nem egyforma a személyiségünk és nem egyforma személyiségű társra vágyunk. A bulizósok általában bulizósra, mert az ő ritmusukhoz ez passzol. Ha visszafogott vagy, akkor gondolom te sem egy partiállatra vágysz.

2019. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!