Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostantol csak a legszebb nokkel kezdjek? 33 ferfi Lehet ertekelnek, mert nem egy szociopata vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor dizsiben, vagy bárimkor máskor egy eszmeletlen szep magas nohoz megyek oda, vagy csak siman nagyon jo no a csaj: olyankor sosem kuldenek el a pi-be. De ehhez mindig nagyon ossze kell szednem a batorsagom. Egy baratom mondta, lehet orulnek nekem az ilyen csajok, mert veluk leginkabb a szociopatak kezdenek.

#magány #szepesg
2019. ápr. 14. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi, előbb tanulj meg magyarul helyesen írni ékezetekkel együtt!

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz!

2019. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem hatalmas hülyeség, hogy szociopaták kezdenének velük. Átlagnál szebb nőnek tartom magam, legalább is buliban minimális sminkkel kiöltözéssel el tudom érni a "húdejócsaj" szintet. De nem szoktam ilyenekkel találkozni. Annyi lehet a titok, hogy akkor mész oda, amikor még nem zaklatta őket 30 pasi. Az elején én is toleráns vagyok, elbeszélgetek akárkivel. De amikor már többen odajöttek akkor kezd elfogyni a türelmem. Főleg mikor jönnek a fogdosós, "akarsz dugni a mosdóban?" típusú srácok. Az ilyenek annyira felbosszantanak, hogy utána nem tudok kedves lenni.

De az is lehet, hogy nem konkrétan ismerkedési szándékkal mész oda, ez pedig sokkal vonzóbb. Ha valaki eleve úgy jön oda, hogy nem is akar sokat beszélgetni, már azzal nyit kis túlzással, hogy "szia tecessz járunk?" az elég taszító. De ha csak simán odajön valaki beszélgetni és nem feltétlenül akar felszedni azzal szivesen beszélgetek még akkor is, ha amúgy nem akarok ismerkedni.

Ami még lehet az az, hogy akinek rendben van az önbizalma az kedvesebb és toleránsabb másokkal is. Azok a lányok akik nincsenek megelégedve a külsejükkel, vagy valamiért kisebbségi komplexusuk van a többi lány között nagy eséllyel büdös bunkó lesz ha valaki odamegy hozzá.

2019. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet te vagy a főnyeremény! :D
2019. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szoviópata normálisnak tartja magát...a kiírt kérdés alapján te még lehetsz az. Ide jársz dicsekedni.
2019. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!