Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak tisztában vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak tisztában vannak vele, hogy a nőket a lelkükön keresztül lehet megfogni, akkor miért viselkedik a többség mégis tapló módon?

Figyelt kérdés
És akkor megy a rinya, hogy nem találnak nőt, mert ők csúnyák, és a nők válogatnak, stb. Pedig nem is a kinézettel van a gond sok esetben, hanem a b u n k ó viselkedéssel. Vélemény?
2019. ápr. 19. 18:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon gyakori a bunkó közeledés, nem is értem, hogy mire gondolnak sokszor :)
2019. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, de ez a férfiakra is igaz, legalábbis rám. (Bár nekem nincs is lelkem.)
2019. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén.... ha tisztelettudóan viselkedem a nőkkel, egyből tutyimutyi, anyucipicifia jelzők, meg barátzóna fogadott.


Viszont gimiben, egyetemen ahogy alakultak a társaságok, szinte mindig a bunkó, csajok mellével, fenekével viccelődő, enyhe szexista poénokkal sokkal jobb kapcsolatot alakítottak ki a srácok.

Ugy láttam egyenesen az a vonzó.


Nekem meg ez létidegen, nem illik. Nem is volt még barátnőm.

2019. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos én sokszor úgy vagyok bunkó, h nem is veszem észre. De ha valakit nagyon szeretek, azzal igyekszem kedves lenni. Ha meg is bántom, bocsánatot kérek tőle és megpróbálom helyrehozni.
2019. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%
Kedvességgel, empátiával, tisztelettel szarra sem mész a nőknél, maximum papucs lehetsz náluk. A bunkók, törtetők, gátlástalan mocskok, ezerrel csalók, hazudozók, férgek a nyerők náluk, azokért sóvárognak.
2019. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
Régebben azt mondták hogy a nőknek,nincs lelkük.Valamelyik korszakban.
2019. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Régebben olyan 8-9 éves facen csak is bunkó stílusban toltam , aminek meg is volt az eredménye .. Élőben nem voltam negyed olyan tuskó sem , de kellet a figyelem felkeltés, mivel a nyalizással csak a kis feka pina inas szerepét kapod meg.
2019. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

"a nőket a lelkükön keresztül lehet megfogni"


Ezt a mesét már egyre kevesebb férfi veszi be.

2019. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#6-os, de még arra is lusta vagy, hogy utánanézz, hogy melyik korszakban és kik mondták. Pedig erre most már ott a google. Mi a nyomiság, ha nem ez.
2019. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mert én is azt veszem észre hogy rengeteg nőnek a bunkó férfiak jönnek be, lásd pl. ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!