Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy látja, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy itt fent a gyakorin van egy női kemény mag, akik képtelenek megérteni a magányos férfiak ismerkedési problémáit?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, hogy csak úgy hipp-hopp meg lehet ismerkedni emberekkel, köztük nőkkel mint a karikacsapás, és onnantól kezdve már csak egy lépés a párkapcsolat.
2019. máj. 19. 17:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És ezt a lemezt pörgetik a végtelenségig.
2019. máj. 19. 18:00
 2/24 A kérdező kommentje:
Ahogyan mi sem értjük meg őket, úgy ők sem értenek meg minket.
2019. máj. 19. 18:02
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Ők nincsenek benne, így nem tudják átérezni a helyzetet
2019. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem kemény mag, hanem pár liba. Gágogni járnak ide.
2019. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tapasztaltam ilyet.
2019. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem.


Én azt látom, hogy ezek a magányos férfiak nem értik a saját ismerkedési problémáikat és azok okait.

2019. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

#6

Látják ők, szép és okos nőt akarnak a nagy semmire.

Könnyebb itt provokálni meg fröcsögni mint kezdeni valamit az életükkel.

2019. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

"Azt hiszik, hogy csak úgy hipp-hopp meg lehet ismerkedni emberekkel, köztük nőkkel mint a karikacsapás, és onnantól kezdve már csak egy lépés a párkapcsolat.

"


Most már csak azt áruld el, hogy miből gondolod, hogy nőknél így működik? Te meg ezt vagy képtelen megérteni, és itt mantrázzátok, hogy a lányok előtt kilométeres sorokban állnak normális, értelmes, párkapcsolatot akaró fiúk.

2019. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
6.miért szerinted mit szürjön le a férfi ha mondjuk a lány válaszra sem méltatja a férfit? Ebből aztán találgatni lehet hogy mi volt a rossz
2019. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Lány létemre (kinézetre átlagos vagyok, 160 cm magas, se nem vékony, se nem kövér, de a lehetőségekhez mérten próbálom kihozni magamból amit lehet, a belső értékeim a helyén vannak, nekem is vannak hibáim, nyilván, ezekkel tisztában vagyok), nem könnyű az ismerkedés.

Hozzám nem jönnek oda nap, mint nap mindenféle férfiak, akik próbálkoznának, az elmúlt egy év alatt sajnos csak az a réteg talált meg, aki között volt alkoholista, szexmániás, mániákus hazudozó és még sorolhatnám.

Olyan férfi, amilyet keresek (a lehetőségekhez mérten adjon magára, tudjak vele értelmesen beszélgetni, vonzódjak hozzá természetesen, és legyen szakmabeli, művelt, intelligens) sajnos nincsen a közelemben, és én így nem akarok párkapcsolatot (egyébként gyűlölöm ezt a szót).

Szóval nem, nem könnyű MINDEN nőnek és nem gondolom, hogy ,,hipp-hopp" meg lehet ismerkedni OLYAN emberrel, aki alkalmas lenne kapcsolatra.

2019. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!