Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell élni a lehetöseggel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell élni a lehetöseggel, negyvenket eves nöként, ha pasik szexet ajanlanak, de sose kapcsolatot, vagy az is kialakulhat ebböl?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom , hogy ennyit ajanlanak , évek óta ez megy , nem divat mar az udvarlas vagy normalis ismerkedes , vagy nem tudom .

Nekem idö kell hogy megismerjem az illetöt , maskepp nem tudom elengedni magam . Ez öket nem erdekli

Vagy jó igy, vagy mennek tovább

Mi a megoldás ?

Nem vagyok feluletes , nem fullos pasikról van szó ....

Nem kaptam senkitöl semmilyen szivmelengetöbb ajanlatot, csak örök keresgelö szingli pasiktól es házaspasiktól

Mégis kéne éljek egyes lehetöséggel most mar arra gondolok , mert az idö telik , legalabb lesz mire emlekezni



2019. júl. 20. 22:51
1 2
 1/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%
Ha nem tudsz érzelmileg elhatárolódni a dologtól... akkor tökön lövöd magad vele.
2019. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az ember idősödik egyre cél tudatosabb lesz, és egyre kevesebb a vesztegetni való ideje.
2019. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan pasi, akinek szintén kell a bizalom a szexhez, de az talán még rosszabb, amikor rájössz, hogy ugyanúgy csak szexet akar, és minden kedveskedése, udvarlása, törődése csak azért van, hogy élvezetes szexben legyen része. Ettől még nem szerelmes beléd, átmenetre kellesz, amíg nem talál jobbat és két perc alatt eldob majd egy jobbért és lelkifurdalása sem lesz, hiszen ő megmondta, hogy csak szex.

Nekem pl. pont az illúziókból lett elegem. Hogy minden legyen úgy, mintha egy pár lennénk, mármint egy bizonyos mértékben, mert nem kell megismerni a családját és főzni se kell rá, de vannak randik, hajnalokba menő lelkizések, stb.

Rám pl. hajlandóak várni a férfiak, legalábbis egy részük.

De van az a típus, aki szétd..ugna, mint állat, de megmondja, hogy csak szex és egy darab tárgyként kezel, akit akkor húz ki a fiókból vagy tesz vissza, amikor neki kedve tartja és úgy gondolja, nem tartozik semmi magyarázattal, ha egy hónapra eltűnik. Vele két szót sem beszélhetsz, vagyis de, arról, hogy elölről vagy hátulról...


Vagy megelégszel ezzel, vagy kivárod, hogy utadba jön valaki, akit nem szex célból ismertél meg és nem is kapcsolatot kerestetek, csak összehozott egy közös munka vagy kiküldetés vagy hobbi vagy rendezvény vagy nem tudom. Ott előfordulhat, hogy megszeret és megkapod azt a szexet, ami kielégít. Mert szerelem, valódi érzelmek nélkül nem olyan érzés a szex. Szexeltem már férfival és hiába nézett a szemembe közben, rideg volt a tekintete.

Ugyanakkor 80 évesen már hiába akarnál szexelni.

Szóval gondold át.

A szex nem játék, hiába akarják elhitetni velünk. A szex nem jó gumiban, a hormon tönkretesz, gumi nélkül váltogatni a partnereket meg hagy ne mondjam...Vagy AIDS-es leszel vagy terhes...

Szóval emiatt aztán én sem igen szexelek.

A korunkból adódik, hogy ilyen férfiakat vonzunk be. Egy fiatalabb nem fog potenciális partnert látni egy negyvenesben, főleg ha gyerek is van, esetleg még el sem vált. De igaziból már nem is annyira lényeges, mint 20 éves korunkban. Én már nem vágyok mindenáron kapcsolatra. A szex viszont nagyon hiányzik. De nekem se jó akárkivel.

2019. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
El tudok hatarolódni erzelmileg , igaz fel sem oldódom . Csak az egóm sérti a helyzet , hogy ennyi és nem több
2019. júl. 20. 23:06
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Semmi olyant ne tegyél, amit igazából nem akarsz.
2019. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Bontsatok meg egy üveg bort, minden könnyebben megy majd. Egyszer próbáld ki. Pár alkalom és belejössz, rájössz, hogy ez csak testiség, nem kellenek érzelmek. Párszor kielégülsz és nem fogod érteni, hogy miért vártál erre?
2019. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem muszáj, szabadidőben vághatsz hagymát vagy eret is. :D
2019. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindig a jó alkalmi szex szüli a későbbi fix partnert.Én már csak tudom.Így jártam
2019. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, milyen típus vagy. A barátnőm pl el tudja határolni a szexet az érzelmektől. Én meg 2 hónap alatt 4 férfival csókolóztam, más nem volt, és úgy érzem, kiégtem. Olyan rossz szerelem nélkül csinálni, mégha fizikálisan jó is. Próbáld ki, és akkor tudni fogod, mi a jó neked. Szégyen nincs a testi vágyakban, egy egészséges emberi vágy.
2019. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj, én is tapasztaltam, hogy sok férfinak egyszerűen nincs kedve/energiája udvarolni, szívesen átugranák ezt a részt. Ha neked ez nem gond, próbáld ki, akár még kapcsolat is kialakulhat belőle.

De, ahogy fentebb írta valaki: sokkal jobban jársz, ha inkább próbálsz személyesen, társaságban ismerkedni, ahol fokozatosan tud kialakulni szimpátia, vonzalom és abból kapcsolat. Ott azért egészen más a helyzet... nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2019. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!