Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet, hogy 4 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy 4 év alatt nem dont a bíró a lakás sorsáról?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 4 éve nem tudtak megegyezni 1 lakásról van szó! Mit nem tud eldönteni a bíróság azon? Talán a gyerek? De már az is nagykorú...nem ertem
2019. okt. 6. 20:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Komolyan befotózzam? Válás megvolt 4 éve és a lakás ugye megy 4 éve 😂😂😂Csepeli bíróság, toljak halasztják az ügyet.Nyugodtan kérdezzetek meg ügyvédet, hogy hány ilyen van h éveket pereskednek a lakáson, és egyik fel -ul benne a másik albit fizet.
2019. okt. 10. 10:58
 22/23 A kérdező kommentje:
Az én rokonomból is van most egy nő aki 2 eve vagyonmegosztásra jár,és már most szóltam neki lesz az meg 4 is vagy 5 is.😂
2019. okt. 10. 10:59
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem érted: csak azoknál húzódik a vagyonmegosztás, akik nem tudnak megegyezni. Akik meg tudnak egyezni ügyvédek nélkül, és már úgy mennek a bíróságra, azoknál nem fog húzódni a vagyonmegosztás. Az én ismeretségi körömben is van egy pár, akik sokéves házasság után elváltak. Viszont ők leültek, megbeszélték, mi kié legyen, és így mentek a bíróságra. És láss csodát: nekik a válóper és vagyonmegosztás 1 tárgyalás alatt megvolt. A férjem is elvált. Váláskor elment egy ügyvédhez, de az ügyvéd azt tanácsolta neki,hogy először próbáljon megegyezni a nejével, az a legegyszerűbb és legköltsegkímélőbb. És megegyeztek. Pedig itt is volt lakás, még lakáshitel is. És pár hónapon belül el is váltak. Vagyonmegosztással. Amikor mar a vagyonmegosztás húzódik, meg kiskanálon is pereskednek, azon már az ügyvédek keresnek legjobban. Ha az ismerősöd meg tudna egyezni az exével, akkor nem húzódna a vagyonmegosztás. Ahol nem tudnak megegyezni, és még a legutolsó kiskanál és kiskés is vita tárgya, és egyik se enged, ott akár évekig is elhúzódhat.
2019. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!