Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyermektől különélő szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermektől különélő szülő hozhat egyedül döntést?

Figyelt kérdés
Volt férjemnek láthatási joga van.Beszeretné íratni a fiunkat karatéra.Megteheti az engedelyem nélkül?Honnan fogják tudni,hogy elváltunk?

2019. dec. 4. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Közös a felügyelet, de a gyerek nálad van elhelyezve. Hozhat ilyen döntést, te meg azt, hogy nem viszed el.. Mi lenne, ha megbeszélnétek, felnőttek módjára?!
2019. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek szeretné, kicsinyességből, vagy az apukán való bosszútól fűtve nem kellene egy sportolási lehetőséget megvonni a gyerektől.


Ha megcsináltátok, de normális családot nem adtok neki, legalább helyezzétek már saját magatok elé néha az ő érdekeit!

2019. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2019. dec. 4. 23:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem fogják tudni hogy elváltatok. Maximum odamész, és kivered a balhét. De ezzel csak magadat, meg a gyereket égeted le. Ha láthatás alatt hordja el karatéra, akkor az az ő dolga.
2019. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Minden olyan döntést ami kihat a gyermek életére, sport, iskola, orvos, utazás csak együtt dönthettek

Akkor is ha az apuka csak két hetente hétvégi apuka!

Viszont tény, ritka egy nagy parasztság a gyermeken "leverni" a ti problémátokat!

Mind a kettőtöktől jól elvenném a gyereket!

Az ilyen gondolkodású szülőknek háziállatot nem adnék!

2019. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó,én meg tőled venném el.Egy ilyen egyszerű kérdésre,így reagálni...Az én volt férjem azt hiszi,csak övé a gyerek.Én mintha nem is lennék a szemében.Követelőzik,külföldön nyaralnak úgy,hogy én nem tudok róla..Ezt csak az érti,aki átélte.
2019. dec. 5. 09:06
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

És mondd már meg, hogy az miért baj, hogy a gyereked külföldön nyaral és hogy karateórára jár?! Te elviszed külföldre, vagy csak a szoba-konyhát adod neki?

Szimplán csak irigy vagy, és bosszúálló, csak azt nem veszed észre, hogy közben a gyereked szív a legnagyobbat miattad.

Sajnálom a gyereket, hogy ilyen anyja van.

2019. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6-os:

Köszönöm, de én már felneveltem két gyermeket egyedül, és apuka vagyok.

Anyuka külföldre, ismeretlen helyre távozott.

Előtte támogattam Őket mindenben, széles mosollyal az arcomon, pedig egy kanál vízben megfolytottam volna, de a gyerekek miatt mindent elkövettem, hogy nekik a legjobb legyen.

Értük a következő kapcsolatomat is eldobtam, mert nekem Ők voltak/vannak az elsők.

És igen, jól gondolod, ha te vagy a kéthetente hétvégéző anyuka, akkor sem viheti el a gyereket sem karatéra, sem nyaralni, külföldre pedig aztán végkép nem!

Viszont az is tény, hogy neked a gyerek élete legyen a fontos, az élmények amit szerezhet, tehát a támogatásodról inkább biztosítanod kéne.

Akkor talán nem "titkolnának" semmit, és megbeszélné.

2019. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*megfojtottam volna
2019. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Enyém a kizárólahos felügyeleti jog..tehát mindenben én döntök,de ennek ellenere a volt ferjemmel mindent megbeszéltem első perctől.Tájékoztattam ha beteg a kicsi..ha beszélni akar vele máris hívjuk.Ő meg az utòbbi időben a hátam mögött sunnyog..külföldre viszi napokra,a telefont nem veszi.Nehogy már én legyek a rossz..
2019. dec. 5. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!