Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nők! Ti miért váltatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti miért váltatok el?

Figyelt kérdés
Megbántatok e a válást? Vagy boldogabbak vagytok e a mostani házasságotokba?

2020. jan. 12. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Megcsalás, elhidegülés, lelki zsarolás miatt.

Nem lett másik férjem, de nem bántam meg, hogy elváltam. Nem mondom, hogy néha nem jut eszembe, hogy milyen jó lett volna végig menni az öregkorig, felnevelni a gyereket együtt, haladni együtt. De nem ezen az áron.

2020. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert megcsalt.

Nem bántam meg a válást, ezt nem lehet megbánni.

Nem mentem újra férjhez. A bízási képességem tönkrement.

Igen, boldog vagyok a másik nem nélkül. Szabadon, nyugodtan tökéletes az életem.

2020. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Megcsalt én meg cserébe tönkretettem. Jólesett. :)
2020. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy gyereket vár mástól. Felszabadultabb vagyok és nem házasodtam újra.
2020. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Lételeme volt hogy még egy csomó nő csodalja, hogy meg piacképes. Mindig volt kalandja. Azt hitte 101szerre is majd szemet humyok. Tévedett :-D

Hamar rátaláltam a szerelemre, a legszebb 4 évem volt utána, de őt csak rövid időre küldték hozzám az égiek.

Most kezdek helyre jönni 2 év után, de tudom hogy olyan már nem lesz senkivel mint aki odafentről vigyáz.

2020. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert megcsalt és folyton direkt fingott.

Nem bántam meg, igen sokkal boldogabb vagyok most :)

2020. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton direkt fingott."

Szakadok.😂😂😂

2020. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert mindketten kis idiotak voltunk amikor osszehazasodtunk, aztan en felnottem es o meg tovabbra is idiota maradt. Olyan szinten, hogy elborzadtam, amikor nem tudta Ausztraliat megtalalni a terkepen.

Plusz elegem volt abbol, hogy a tundi-bundi kis feleseget jatszam, aki meleg kajaval varja az urat, aztan este szetteszi a labat, es cserebe meg egy etterembe se volt hajlando elvinni, vagy egyszer egyszer tancolni.

Az nem elet volt, csak vegetalas, a vegen meg mindketten masokkal dugtunk.


Nem bantam meg, es en se mentem ujra ferjhez. Soha tobbe. Egyutteles az ok, abbol ki leet szabadulni, de nem hazasodok megint.

2020. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"mert megcsalt és folyton direkt fingott".. Visítooooook:))))


Ennél már csak 1 fokozat jobb: bíróságon: maga szexuálisan aktív? nem, én csak ott fekszem..

2020. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Röhöghettek, de mikor minden nap telebűzölgi a szobát, már nem olyan vicces. Tudta, hogy idegesít és azért csinálta. Azt hitte jó poén, de én abból a korszakból már kinőttem.

A mostani férjemmel 9 éve vagyok együtt, de még nem fingott előttem.

2020. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!