Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol az apuka folyamatos 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol az apuka folyamatos 4 műszakban dolgozik, hogy van megoldva a láthatás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, aki hasonló helyzetben él vagy élt azoktól.

2020. febr. 20. 12:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Jaaj 1-es jobb lett volna ha nem írsz inkább semmit ...nem is megyek inkább bele.
2020. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre reagáljatok nem kell itt veszekedni 😊
2020. febr. 20. 12:21
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
1es az normális hogy alig látja a családját? És a feleség elvan hanyagolva? Hát k urvara nem szóval kussolj.
2020. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, egyesek, nők talán nem dolgoznak 4 műszakban? A munka alapból kötelez mindenkit, hogy mindent elnezzen a párjának?


Kérdező, ha megfelelően tudjátok kezelni a helyzetet és nem kicseszni akartok egymással, akkor ez nem gond. Gondolom, ismeri elore a munkabeosztasat, és előre egyeztetve igazodtok hozzá.

2020. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem jól tettem fel a kérdést úgy látszik ,de pártatlanul akartam kérdezni.

Én az apa új párja vagyok.

Álláskereső volt jo ideig párom most dolgozik pár honapja de áthelyeznék cégen belül ahol viszont kötelező a folyamatos 4 műszak vállalása.

De így fix munkája lenne és határozatlan idejű szerződés.

Az exneje őrjöng emiatt ,hogy a láthatás így meg úgy.

De gondolom nem ő az egyetlen aki így dolgozik majd azért kértem véleményeket ,tapasztalatokat.

2020. febr. 20. 12:47
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Sose értettem minek vállal gyereket aki így dolgozik -.-"
2020. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A gyerek 6 éves,ennyire a jövőbe nem lát senki. Inkább maradt volna álláskereső ,hogy még a Tartásdíjat se tudná odaadni?
2020. febr. 20. 12:52
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem minek kell neked ez a pasi. Fiatal nő vagy, előtted az élet. Erre a pasid egy gyerekes elvált férfi, aki még csak egy normális munkát se tud összeszedni. Arról nem is beszélve, hogy láthatóan csak téged zavar a helyzet, neki jó így. Én biztos nem pazarolnám el egy ilyenre a fiatal éveimet, amikor annyi gyerektelen és talpraesettebb férfi van a világon.
2020. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyóssal lakik az exem, plusz ott a barátnője. Láthatás ugyanúgy kéthetente, péntek délutántól vasárnap délutánig. Átvisszük a gyereket kocsival, ők pedig hazahozzák. Valaki mindig van otthon, ha már nem, akkor a nagyi. Munka előtt-után vannak az apjukkal. Ami kimerül abban, hogy együtt tévéznek jó esetben, vagy mindenki böködi a telefonját.

Próbáltuk, hogy pihenőnapon legyen láthatás, de nem összeegyeztethető a sulival. Maradt a hétvége. Egy darabig duzzogott az exem, hogy neki így nem jó, hogy oldja meg. Mire közöltem, hogy én is dolgozok ám, és őt se érdekli, hogy ki viszi vagy hozza őket, vagy ki figyel rájuk. Ha havi 26 napot meg tudom oldani, akkor havi 4 nap neki is menni fog. A hogyan engem se érdekel.

Annyit változtattunk, hogy mi visszük őket, nem kell értük kijönni.


Micsoda csoda, igazam lett, megoldják.


Szóval azt tudom javasolni neked/nektek is, hogy oldjátok meg, hogy ugyanúgy legyen a láthatás, mint eddig. A gyereknek kell ennyi állandóság és rendszer. Ti meg viselkedjetek felnőttként. Például olyan munkát keressetek, ami mellett nem okoz gondot gondoskodni a gyerekről.

2020. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nyilván ha lenne más munka akkor olyat vállalna,de mivel vagy áthelyezik ide vagy akkor nem hosszabbitanak szerződést neki.

Azzal meg senki nem jár jól ( a gyerek sem)ha egy Ft Ja sem lesz.

2020. febr. 20. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!