Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akinél nem volt veszekedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél nem volt veszekedés, nálatok mi volt az a pont amikor bejelentettétek hogy válni akartok?

Figyelt kérdés

Nálunk már régóta nincs rendben semmi. Viszont amikor volt egy jó időszak, azt hittük boldogok leszünk újra, akkor kisbabánk fogant. Utána sajnos újrakezdődött minden. Pedig mindent megpróbáltam.


Nálatok hogyan jött el az a pont hogy léptek? Jött egy másik? Vagy mi adta meg a végső lökést? Én úgy állok, hogy jelen pillanatban a szülői házba kéne visszaköltöznöm, más lehetőségem nincs. Ezért és a gyerekek miatt tűrök a feleségem megalázásait. El se tudom képzelni hogy valaha lesz erőm elmenni és új életet kezdeni. Főleg a gyerekek ... de már úgy látom hogy nekik is a kárukra válik hogy anyjuk kutyázza és megalázza az apjukat nap mint nap.


2020. márc. 15. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nálam a férjem talált egy nőt magának, esbeadta a valokeresetet. Eladtuk a házat, mindketten vettünk másikat külön-külön. Megbanta nagyon. Azóta is sírja magát vissza. De ide hiába. Jól gondold meg, nehogy te is megband. Én örülök, hogy megszabadultam a rossz kapcsolattol, és adok magamnak lehetőséget arra, hogy találjak olyat, aki mellett boldog vagyok.
2020. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szeretjuk egymast a ferjemmel. Evek ota kinzom valassal. O meg erzelmi zsarolassal visszaszerez.

Elso korben a honvagy. Nemcsak Budapest, de egy normalis europai nagyvaros utan, ahol nem sznobok kozt izolalt cifra unalom van.

Az uj motivum a szex lett. Koztunk nincs, es nekem ez megfelelt. Sajnos total aszex voltam eppen, mikor talalkoztunk es o elfogadta.A semmibol ebredt fel az evekig eltunt vagyakozas. De nem a ferjem irant. Platoi szerelmek utan szexmanias lettem. Abszurd teljesen. Azt akartam, hogy buntudat nelkul kielhessem ezt.

Nem valunk, o megnyugodott, en szeretem, de elpusztulok kozben.

2020. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kiderült h csak azért kellettem h kisegítsem a pénzügyi szarból ...
2020. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alessandro10 ***** válasza:

Amikor egy másik pasihoz költözött. Érdekes, hogy se a házasságunk alatt, se azóta nem vesztünk össze, mégis elváltunk. Egyszer csak közölte velem, hogy elköltözik, mert nem működik a kapcsolatunk.(amit mondjuk az utolsó percig jól leplezett) Egyedül kevés voltam működtetni,ha pedig csak én erőlködöm azon, hogy megbeszéljük a problémákat és javítsunk a kapcsolatunkon, az édes kevés,így értelemszerűen a válás lett a legkézenfekvőbb.

Tiszteletben tartom a döntését.

2020. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!