Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kötelező a volt férjem alàíràsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező a volt férjem alàíràsa?

Figyelt kérdés
Szóval,a kisfiunk nàlam van elhelyezve.Beirattam iskolàba,de a volt férjem nem írja alà.Mi a teendő?
2020. ápr. 14. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Igen.


Nincs egy férfi ismerősöd, aki bemegy veled és aláír? Mert igazolványt csak nem kérnek.

2020. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem beszéltétek meg, hogy hová fog járni iskolába? Nem közös döntés volt az iskolaválasztás?

Gondolom neki is van felügyeleti joga attól függetlenül, hogy nálad van elhelyezve a gyerek (de ez csak feltételezés, mivel nem írtál semmit, így viszont nehéz bármit is válaszolni).

2020. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Persze hamisítson okiratot. Nagyon jó tanácsaid vannak! Apuka meg egyből mehetne perelni a gyereket magához.
2020. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Egyszerű!


Mond azt, hogy apuka X éve lelépett, és nincs elérhetőséged.

2020. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Enyém a felügyeleti jog..neki làthatàsi joga van.Szlovàkiàban így van...több helyen olvastam itt magyar oldalakon,hogy kizàrólagos felügyelet,közös felügyelet.Nem tudom pontosan mit takar.
2020. ápr. 14. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor miért nem egy szlovák oldalon kérdezel? Még az ügyvédek sem hiszem, hogy otthon lennének a szlovák családjogban.


De a legjobb az lenne, ha a saját ügyvédeddel beszélnél.

2020. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Magyarországon nem kötelező az apuka aláírása ha nálad a felügyeleti jog.

Hogy szlovákiába mi a rend, nem tudom.


Nézd meg a válási papírokba mi van. Benne kell legyen, hogy mi felett rendelkezhetsz.

2020. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Én gond nélkül beírattam a gyereket iskolába apuka nélkül Magyarországon.
2020. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Én gond nélkül beírattam a gyereket iskolába apuka nélkül Zimbabvében...


Ennek kb pont annyi köze van a kérdező problémájához, mint annak, hogy mi történik magyarországon.

2020. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A csalàdjogi törvények egyformàk...én IS simàn beírattam oviba
2020. ápr. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!