Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehet az a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az a férfi, aki szenved a házasságban de nem tud mégsem elválni?

Figyelt kérdés
Akkor ismerkedtem meg a feleségemmel, amikor nagyon egyedül voltam, emiatt nagyon ragaszkodom hozzá. 15 éve ismerjük egymást, 5 éve vagyunk házasok. Sajnos a házasságunk tönkrement, nincs köztünk már semmi, csak a veszekedés. Belebolondulok ebbe a vitába, de nem tudom elhagyni, mert kötődöm..... és van egy kisfiúnk is akit fel kell nevelni közösen..... Nem tudom mit tegyek, ezt ugye elcsesztük?
2020. ápr. 22. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Menj el pszichológushoz, aztán ha rendbe tetted a lelked, akkor válj el. Ne úgy nőjön fel az a szerencsétlen gyerek, hogy a szülei 0-24-ben marják egymást.
2020. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, de a kötődés önmagában nem elég, ha boldogtalanok vagytok. A legjobb lenne elválni. A fiadat akkor is nevelheted ha elváltok, ha kezdeményezel közös felügyeleti jogot stb. Békében is el lehet válni, megbeszélni, hogy jobb lezárni és kulturáltan elrendezni. Persze, ehhez kurázsi kell.
2020. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki nem tud elválni. Aki tudott házasodni, az válni is tud, feltéve, ha akar.

Ha meg nem akar, akkor növesszen tököt, és ne picsogjon, mint egy dedós kislány.

2020. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdés ma már volt.


A válasz egyértelműen ugyanaz, mint akkor is volt.

2020. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vaagy javitsd meg a hazassagod, nem egy bantalmazo kapcsolatrol beszelunk, nem is megcsalas tortent, es mindenkit meg un az ember egy ido utan.
2020. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"Aki nyavalyog, de nem változtat, annak nem fáj eléggé." - Dr Bubó
2020. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szenvedj csak akkor tovább,megérdemled!! Idióta
2020. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Aki nyavalyog és nem változtat, az fél. Fél, hogy elveszti mindazt, amihez ő beletette magát, a hitét, energiáját. Nos, az energia nem vész el, a hit pedig erősít. Merj lépni, merj az igazad élni, a jó mindig győz, és ez nem holywoodi mese. :) Válj el, és ne engedd, hogy ami neked fontos elvegyék, mert nem is tehetik (gyereked). Mert ő hozzád tartozik, és bármi lesz, ha neked is fontos, meg fogod kapni. Ne félj! A jó veled van, és az sohasem veszíthet. :)
2020. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a nővérem elvált, és azóta is egyik f*s kapcsolatból megy bele a másik f*s kapcsolatba. Szóval ez a válj el, és minden jó lesz, csak egy hollywoodi mese. Csak kíváncsiságból szétnéztem a 40-es nők körében több társkeresőn, de sajnos egyet sem láttam, aki egy picit is megfogott volna. 40 felett meg már repül az idő!
2020. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha el romlik valami megjavítsuk.Szerintem légy türelmes,próbáld meg vele újra fel lendíteni a kapcsolatotokat menjetek vacsizni,sétálni, gyakran dicsérd meg.vagy ilyesmi had lássa rajtad hogy igen is meg akarod menteni a házasságotokat.ülj le és beszéld meg vele.tudom hogy nehéz de megéri
2020. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!