Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rettenetesen sírok... a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen sírok... a házasságomnak vége, igaz?

Figyelt kérdés

A férjemmel szétmentünk, néhány hete nem lakik velünk... Az elején nem kerestük egymást, időt adtam neki... aztán elkezdtem keresni mert hiányzott de csak a veszekedés.. semmi más. A sérelmek, a sok hibám felemlegetése.. persze ő tökéletes, ő nem hibázott.. Mindketten hibáztunk. Tàrskeresőzik azóta és azt mondta hogy csak a gyerek miatt folytatná a kapcsolatot (1 éves a babánk akivel most csak én törődök, ő heti 2x eljön hozzá) De ha eljön is csak a veszekedés, sértegetés... Hogy jutottunk ide? Az a legnagyobb baja velem hogy mikor munkaból hazaért megkértem hogy figyeljen a babára még én elmosogatok... Ilyeneket vágott a fejemhez! Meg olyan múltbeli dolgokat amik a kapcsolatunk elején történtek... Én nem érzem hogy utálnám, olyan nehéz és fájó dolog belegondolni hogy lehet válni fogunk! Azt mondta elege van abból hogy egy hisztis hárpia vagyok és hogy nem hagyom nyugton... Ő nem szeret az fix, bár ma amikor itt volt azt mondta hogy nem tudja mit érez, de nagyon megbántottam és tele van a pohár... Mivel? Csak azzal csesztettem hogy segitsen már be egy kicsit a házimunkába mert a baba mellett nehéz volt a kétszintes házat rendbetartani...

Szerintetek ha lenyugszunk ezt még tudnánk folytatni?


2020. jún. 22. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Azzal semmit sem érsz el, ha őt szidod és költői kérdéseket teszel fel annak igazolására, hogy te semmiről sem tehetsz. Mindig 2 emberen múlik egy kapcsolat. Te is hibáztál. Ha mást nem, akkor azt, hogy nem a megfelelő emberrel jöttél össze. (Én is elkövettem ezt, el is váltam.)


Tehát csak az visz előre, ha megkérdezed, hogy szerinte mi vezetett idáig és miben tudsz segíteni, hogy folytatni tudjátok.

2020. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Javaslom, hogy egyél egy kis édességet, igyál kis gyümölcslevet, és vegyél egy jó fürdőt. Ugyanis meg kellene nyugodnod.
2020. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ennek vége. Tipikusan ide juttatják a házasságokat a 2 szintes házak. Amikor csak a munkát hajtja mindenki, de egymásra már nincs időtök.
2020. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A férjed lusta, érdektelen. A leírásodból látható, hogy a gyerek szerinte egyedül a te dolgod, őt nem szabad fárasztanod vele. Ott rontottad el, hogy hagytad az elején elkényelmesedni, és mostmár teljesen sértésnek veszi, ha valamire megkéred. Ezen mit akarsz visszakapni? 🤔Benne láthatóan semmi hajlandóság nincs a saját kényelmének a feladására még 5 percre sem. Nem gondolom, hogy bármi jóra is számíthatnál a jövőben a részéről.
2020. jún. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Írod, hogy mindketten hibáztatok, de így, hogy a saját részed nem ismered el, csak mosdatod magad azügyben, hogy egy hisztis hárpia voltál, nem kell csodálkozni, hogy válni fogtok.


Rinyálsz itt a kétszintes ház takarítása miatt, amiben most egyedül laksz a gyereketekkel, mivel elüldözted a férjed a hisztiddel. Ez miatt meg nem értem miért fáj a fejed... igaz nem segített a férjed, de így nem is koszol/használ--->kevesebb a munka. Hát nem ezt akartad kérdező?


Majd ha felelősséget vállalsz a hibáidért, akkor lesz tárgyalási alapod, amiről kiindulva akár helyre is hozhatjátok a házasságot, de addig, míg csak legitimizálod a minősíthetetlen viselkedésedet, addig csak azt irányzod elő, hogy minden marad a régiben. Az, hogy van ház, gyerek, házasság, gondolom azt jelenti, hogy valamivel érdekeltté tett benne a férjed. Esetleg te is érdekeltté tehetnéd benne a férjed, de ennek módja nem a hiszti és a másik baxogatása.

2020. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Te is hibás voltál ne is haragudj.


Itt mindketten azok voltatok

2020. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, tényleg csak a felvázoltak vezettek a különköltözéshez?
2020. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Itt nem szabad kérdezni 😂😂Egyből te leszel a rossz,bezzeg a sok hencego nő,akinek a férje ,főz ,mos,takarít,az most osztja az észt.Egyedul nem is lehet ennyi mindent én tudom,mert nekem segítsegem nincs ,és egy 1;5 szobás lakásban vagyunk.De ha a férjed nem látja ,hogy segíteni kellett volna, akkor jobb is hagyni menni,mert ha visszamegy is minden rád szakad meg jobban,mert ezután kb fogd be a szád,és meg arra se kérd meg ,H 5 percre fogja meg a saját gyerekét.Ez van ,az én férjem is ilyen volt sokáig, akkor nőtte ki amikor a gyerek nagyobb lett és már nem kellett annyit figyelni rá.En is sokat veszekedtem vele,de ő nem ment el.Ha elment volna biztos nem könyörögtem volna neki,mert sose segített semmit ,és jogos volt ,H veszekedtem.
2020. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy megszabadulsz tőle.
2020. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen, rendbe lehet még tenni a házasságotokat, ha mindketten szeretnétek. Idézzétek fel, mit szerettetek annyira a másikban. Változtassatok a kommunikációtokon is. Mindent meg lehet beszélni úgy is, hogy ne tiporjunk bele közben a másik önérzetébe. Nekem sokat segítenek a házasságomban a Biblia tanácsai. Tudom, ez most hülyén hangzik, mert ez egy régi könyv. De az emberi természet nem változott meg, és a Bibliát Isten íratta le, aki teremtette az embert. Sikerülhet boldoggá tenni a családi életeteket, ha követitek az útmutatását. Itt találhatsz néhány Biblián alapuló tanácsot, ami segíthet nektek:

[link]

A gyermeketek miatt is kívánom, hogy sikerüljön!

2020. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!