Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik megcsalás miatt váltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalás miatt váltak el megbánták? Egyszeri vagy folyamatos volt? Mi ilyenkor a jó döntés?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos megcsalás miatt vàltam el. Amikor kiderült nem gondolkodtam hónapokig, hogy mi legyen. Jó döntés volt. A legjobb, amit tehettem.
2020. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem feküdtek le, "csak" szerelmes lett, hetek óta ment az udvarlás a kolléganőnek a munkahelyen. Kitettem, beadtam a válást. Jól döntöttem.

Sose tudtam volna ezen átlépni. Oda a bizalom, az önbizalmam romokban volt, tele voltam haraggal, sértettséggel.

Most boldog vagyok, csak mással. Ahol van bizalom.

2020. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Jött nála a rózsaszín köd, a nő rávette a válásra, el is váltunk, de már akkor vissza akart jönni. Utána is akart. Tönkrement anyagilag, szerintem elmúltak az érzései, de én nem fogadnám vissza. Sajnos már nem lenne olyan, mint régen. Elmondása szerint megbánta és visszacsinálná. Azóta nekem nincsen senkim, még nem állok készen.
2020. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos. 2 gyerek van. Mikor realizalodott benne, hogy most már végképp nem fogadom vissza elvitte a tvt, kanapét, mert hogy azt ő vette.Rögtön átment aljasba holott ő feküdt le a fél céggel. A házat csak azért nem vitte mert köze nincs hozzá. De azért megkaptam, hogy ő tartott el az elmult években ( a kicsivel voltam otthon max gyeden)Azota is engem gyűlöl mert nem mentem tönkre bele, ő meg az egész életét elb@szta.Beteg...
2020. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol azért van megcsalás, mert unatkozik az illető, nem elkötelezett de a párja szereti mindig megbánás a vége, ez borítékolható.

Abban az esetben nem ha valami negatív dolog történt, verte az asszony/férj és azért ment félre pl. de ebben az esetben is hamarabb el kellett volna válni, mint, hogy megcsalás legyen.


Ha úgy érzed normálisan bántál a másikkal, nincs miért rosszul érezni magad. El kell hajtani és ahogy írták, majd az élet megtanítja te meg élhetsz vígan egy púp nélkül :D

2020. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bánta a fene. Azóta is örülök, hogy jól döntöttem.

A méltóságom sokkal fontosabb, mint hogy hagyjam magam

folyamatosan megalázni. Nem csak azzal, hogy megcsalt,

hanem azzal is, hogy már nem bíztam meg benne, és

féltékenységet váltott ki bennem. Márpedig úgy nem lehet

élni, hogy megalázzam magam azzal, hogy elkezdjek

kutatni a holmijai között, meg hogy figyeljem.

Ugyanis az lealacsonyító.


Az önbecsülésem mindenkinél többet ér.

2020. dec. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-esnek!


"ő tartott el az elmult években ( a kicsivel voltam otthon max gyeden)"


Egy nagy frászt!


Amíg ő a munkahelyén dolgozott, addig te otthon dolgoztál, te biztosítottad neki a családi hátteret, a közös otthonotokat rendben tartottad, a közös gyermeketeket nevelted.


A bíróságon is szempont, amit leírtam.

Nincs olyan, hogy a gyes-en, GYED-en lévő anyukát a férje eltartja.

Ráadásul már hárman voltatok. Tehát te több, mint a felét végezted

annak, ami közös.

Ráadásul a munkahelyén meg kválkodott, míg te otthon a tiszta, ápolt lakásban a kicsivel együtt hazavártad.

2020. dec. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Azt minden férfi és nő verje ki a fejéből, hogy a gyerekkel otthon maradt házastársát ő eltartja.

Ez jogilag sincs így, nem beszélve az erkölcsiségről, hogy

ilyen meg sem fordul egy tisztességes ember fejében.

Munkamegosztás.

.

Nem véletlen, hogy már a papa is mehet gyes-re, és akkor ő végez el minden háztartási munkát, és mindent, amit addig a mama végzett.

.

Svédországban például kötelezően, ha jól emlékszem, negyed évet

otthon kell maradnia minden gyerek születésekor az apukának.

Akkor kezdheti el letölteni, amikor a kicsi már nem szopik.

2020. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen utolsó en ezzel tisztában vagyok. Ő próbálta csak az önbizalmam aláásni ezzel, megjegyzem sikertelenül.De biztosan sok nő van aki ezért nyel és tűr :(
2020. dec. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!