Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az igaz, hogy ha papír is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha papír is van róla hogy bántalmaz, akkor elválasztanak már az első tárgyaláson?

Figyelt kérdés
Amikor legutóbb megpofozott orvosi látlelet és rendőrségi feljelentés is készült. Azt hallottam, hogy ilyenkor nincs békítő tárgyalás, és innentől kezdve már a gyerekelhelyezés sem kérdés. Tehát elválasztanak már az első tárgyaláson. Csak nem vagyok biztos benne, hogy mindent jól értettem.
2010. aug. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hívd fel a nanét! ők ilyesmivel foglakoznak.

számuk: 06-80-505-101

2010. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha közös gyermek is van, nem valószínű. Éppen az ő érdekében próbálnának békíteni. Ám a helyzeted elég egyértelmű. Kérd a bíróságot, hogy minél előbb válasszanak el, hogy megszabadulj ebből a pokolból. A látlelet sokat nyom a latban.
2010. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem választanak el azonnal. Akkor választanak el az első tárgyaláson, ha előtte ti ketten megegyeztek a gyerekelhelyezésről és az anyagiakról, és lepapírozzátok. Ne vedd magadra, de egy látlelet meg egy rendőrségi feljelentés nem bizonyíték semmire. Kérj a bíróságon az első tárgyalásnál egy ideiglenes végzést az elhelyezésről, a láthatásról és a gyermektartásdíjról, mert a per akár évekig elhúzódhat.
2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

TÁVOLTARTÁSt lehet kérni veszélyeztetettség esetén, akár a saját lakásotokból is kitiltják.

Különben menekülj, ne a közös tulajdon miatt mártírkodj, lásd első válasz.

2010. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem választanak el.

Engem a feleségem bántalmazott rendszeresen, még a gyerekek előtt is felpofozott, ha rájött a diliroham. Volt rendőrség is meg minden. A válóperes tárgyaláson azonban azzal állt elő, hogy én bántom őt és szerzett egy látleletet is ötezer forintért. Szépen összehazudott mindent. Én persze nem mentem el, mert nem akartam kiröhögtetni magam az orvos előtt, hogy ver a feleségem. Úgyhogy az első válóperes tárgyaláson lényegében semmi sem történt. A gyermekelhelyezés tekintetében a feleségem kérte a kizárólagosságot, de mivel a bíróságon sikerült az ügyvédemnek hazugságon fogni, elutasították a kérelmét.

Szóval nem egyszerű a dolog és ha gyerek is van, akkor az első tárgyaláson sosem döntenek.

2010. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem. Engem kétszer bántalmazott a férjem a válás alatt. Mindkét esetben volt látlelet is. Feljelenteni nem jelentettem fel, mert akkor még jobban húztam volna a válási procedúrát. Az én esetemben a látleletet nem vették figyelembe. 3 évig tartott a gyerekelhelyezés. Távolságtartást azt tudsz kérni.
2010. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!