Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a volt feleség még 1-2 év után is könyörög, sír?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, abból egyikük elvált. Nincs köztük gond, szeretik egymást. Viszont a volt feleség azóta is próbálkozik a férjjel kibékülni. Volt sajnos sírás, könyörgés, kiabálás, volt férj szüleivel, barátaival beszélés, hogy hassanak a férfire, írogatás messengeren, telefonálás, munkahelyre bejárkálás, még ebédet is vitt. A volt férj eleinte emberségesen próbált eljárni, mert nem akart (nagyobb) bánatot okozni, de most már fogy a türelem. A mostani párnak sincs idegzete ehhez, az elején még megértette valamennyire, most viszont már idegesíti és nem viseltet szemernyi megértéssel sem a volt feleség felé. Komolyan felmerült a költözés, viszont adott helyen van kialakítva az élet, a munkahely, a barátságok, rokonok.

Ki hogyan járna el?


2021. ápr. 17. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondanam, hogy zard mar le az elozo kapcsolatod. Neked itt nincs mas teendod. Ez a parod dolga legyen, hogy hatarozottan a tudtara adja, hogy vege. Ha nem erti, akkor hatarozottabban. Van akit tenyleg az egig kell rugni, azt nem lehet embersegesen veghezvinni.
2021. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Le kell tiltani mindenhol, családdal/barátokkal közölni, hogy ne foglalkozzanak vele és ők is ignorálják, ezenkívül az exnek szólni, ha még egyszer zaklat, akkor feljelentitek.
2021. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Letiltani, ha házhoz jön, kapuban hagyni.
2021. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők írjak. Nagyon nehéz lesz, ha ennyire ragad.
2021. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zaklatott ex túl kedves, ezért van még kitartása a zaklatónak. El kell zárkózni, nem szabad tőle semmit elfogadni, akkor előbb-utóbb megunja.
2021. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Fogadjunk, te az új nő vagy a sztoriban...
2021. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
És mi van ha ő az új nő, 😴😂😂attól a régi minek is kapaszkodik? Istenem a sok ex aki irigysegeben meg van veszeve😂😂😂
2021. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7

Nem erről van szó.

Csak mindenki hajlamos felnagyítani, a saját szemszögéből másként látni a problémát.

Az én exem egyik nője azon cirkuszolt, hogy mit hívogatom reggel 7-kor az ő párjàt, hiába magyarázta neki, hogy az èbresztő csörgött, nem hitte el...

Én meg azt se tudtam, miről van szó...

2021. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó biztos így van. Én elhiszem neked, de szívesen befotoznam, hogy nálunk pl mit művelt az ex évekig.Napi 6 hívás minden butassagal.. Aztán amikor tényleg baj volt a párom már nem vette fel.... Vagy amikor felhivja, hogy megy a gyerekert 1 óra és ott van, amikor odaer egy szál semmiben kenegeti magát 🙄😂😂elhiheted engem nem érdekelelt nevettem rajta, a párom mondta el ezeket és kivolt már tőle, hogy mennyire szánalmas.
2021. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, olyan is van... csak ezt többesszám 3.személy megfogalmazàst nem szeretem, miért nem lehet kerekperec leírni, hogy ő ki a történetben, mikor egyből rá lehet jönni....
2021. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!