Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén az ember elveszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén az ember elveszíti a baráti körének nagyrészét is?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy már utána nem biztos lehet hívni mindkét felet majd ugyanabba a társaságba, ha meg mindkettőnek új párja van, az még tovább bonyolítaná a helyzetet. Nem tudom, én csak feltételezem, hogy a nők a volt feleséget továbbra is megtartják a társaságban, a férfiak meg, ha jó volt a barátság előtte, akkor a férjet. Viszont egy nőt már lehet zavarna, ha a férje továbbra is barátkozik egy másik férfival, aki elhagyta a feleségét, akivel ő jó viszonyt ápolt.

Huhh, ez már kezd elbonyolódni. de szerintem értitek mire gondolok :) Hogyan szokott ez alakulni? Ha esetleg voltatok már ilyen helyzetben vagy környezetetekben történt mondhatnátok pár dolgot erről. Számít az, hogy kit könyvelnek el hibás félnek?

Nem vagyok érintett, csak érdekel a dolog.



2021. jún. 2. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk külön baráti körünk van, mire összejöttünk mindkettőnknek megvolt a kialakult baráti köre. Jóban vagyunk egymás barátaival egyébként, szoktunk közös programokat csinálni, de én sosem lettem túl közeli viszonyban az ő barátaival (nélküle ritkán csinálok bármelyikükkel programot és ritkán beszélgetek külön valamelyikükkel), fordítva dettó. Nem tervezünk válni, de ha úgy hozza az élet akkor ebből pont nem lesz semmiféle probléma.
2021. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem olyan baráti köröm van, akik többségét a házasságom előtt és/vagy a páromtól függetlenül ismertem meg. A régi még gimnáziumból/egyetemről megismert barátaim miért szakítanák meg velem a kapcsolatot válás miatt? Vagy a korábbi munkahelyről megismert haverom?


Őszintén én ilyet még inkább csak filmekben láttam, hogy házaspárok gyakran összejárnak egymással felnőttként így 4-esbe, 6-osba, 8-asba (stb) társaságba és csak ilyen barátaik vannak.

2021. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Az exemnél én már egy olyan baráti társaságba kerültem bele, ahol ők előttem 20 évvel is barátok voltak, heti több nap rendszerességgel találkoztak, mivel mindenki pár utcára lakik a másiktól. Bár a szakításunk után mindegyikőjük biztosított arról, hogy ők továbbra is igényt tartanának a társaságomra, az én döntésem volt, hogy maradjunk inkább a messengernél és a telefonnál. Azért akartam így, mert az exem elég csúnyán átvert, egy, a baráti társasághoz köthető férfi húgával csalt hónapokig és képtelen lettem volna úgy eljárni a baráti találkozókra, hogy az exem is ott van. Nincs harag, továbbra is tartjuk a kapcsolatot a barátokkal, de nem olyan szorosan, mint amikor még együtt voltunk.
2021. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
82%
Szülővárosomban 30 éve nagy port kavart, amikor két házaspárelvált, aztán egymás feleségét vették el. Utána ugyanúgy összejártak, mint addig.
2021. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!