Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki úgy döntött, hogy elválik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy döntött, hogy elválik a házastársátol, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A szex hiánya. Akkor sem volt, ma sincs, de legalább nem frusztrál a dolog, ugyanis ma már eleve nincs kivel. 56 évesen meg már nem is lesz! 😩
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Megcsalt, kidobtam.
2021. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk eljegyzes bomlott fel.

Kinevezték vezetonek es a ráömlött pénztől elszállt, en lettem a szerinte aranyáso kis senki, aki csak lehuzza, es hajó(!)uj kocsi uj nő kellett hirtelen (addig meg babára meg közös házra gyűjtöttünk. Plusz munkanelkuli volt mikor megismertem szal nem vok aranyaso plusz en találtam neki a melot is eleve ahol aztan karrierje lett plusz kulfoldre is en vittem ki amibol korabban tőkéje lett. Magyarán felmászott a hátamon mégis engem nézett le egy utolso senkinek vezetokent)


Tenyleg igaz a mondas adj hatalmat az ember kezébe es meglátod milyen



Azota en full gazdag sráccal vagyok eljegyezve, aki meg ebbe bele van szokva es eszébe nem jut soha így lenézni meg beszólni.

2021. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ja az a mondás is igaz, h minden sikeres ffi mögött áll egy nő.


Csak ezt a ffiak valahogy vakok es nem látjáķ. A mostani párom is kaszálni fog egy ötletem alapján.

Ő se látja át.

Random benyögtem neki egy pénzügyi ötletem es beleugrott. Megcsinálja.

Es csak azt fogja látni ő is hogy ő intezte el, ő csinálta/oldotta meg..


En vmi férfiak védőszentje lehetek valszeg


3. voltam

2021. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Az én házasságomban nem volt semmi tisztességtelenség (megcsalás vagy lehúzás stb.).

Ezért is gondolom azt, hogy a válás ellenére is emberként tudok a volt férjemre tekinteni és tisztelettel, jó szívvel gondolni az elmúlt évekre.

A szex sosem volt problémás, sőt. Ha így az évek távlatából igazán őszinte szeretnék lenni, akkor talán éppen hogy hátráltatta és jótékonyan elfedte a növekvő problémákat- mintegy meggyőzött és elaltatott minket, hogy ha ez szuper és mi nem öljük egymást, mint mások, akkor ez egy jó házasság.

Az igazság az, hogy az évek alatt elmentünk egymás mellett és valahogy felerősödtek a nyelvi-kultúrális különbségek is (külföldi férfi felesége voltam). Azt hiszem, ma már értem, hogy egy év egy más ország szülöttjével olyan, mint 5 év a földiddel... szóval mi sokáig is húztuk :)

Nem volt nálunk egy nagy epikus életesemény, valami galád tett vagy kiábrándulás. Mindketten részesei voltunk a házasságnak is és az eltávolodásnak is.

Nyugalomban, békében, közös megegyezéssel váltunk.


Nem érzem elvesztegetett éveknek, mert a mai napig tisztelem és jó embernek, jó értékrendű, gerinces embernek tartom. Ez kölcsönös. Van egy közös gyerekünk is, akivel kapcsolatban szerencsére egy követ fújunk és ez megnyugtató.

Mindkettőnknek volt már párkapcsolata (ő jelenleg is házas, nekem sajnos véget ért).

Olyasmi érzéssel vagyunk egymás iránt, mint egy nem túl közeli családtag: bizalommal, udvariasan, de kissé távolságtartóan.

Ez így szerintem nagyon jó és szerencsés élethelyzet.

Még a jelenlegi feleségét is ilyen módon tisztelem, hiszen egy másik nő, akiben van annyi szív és emberség, hogy gondoskodik az én gyerekemről, pedig nem dolga. Igenis hálás vagyok, hogy nem megy a cirkusz, furkálódás, még egy tányér ételért is, amit a gyerekem elé tesz, ha náluk van.

Úgyhogy a gyerek is azt hiszem kedves, tisztelettudó velük, tőlem biztos nem hall ilyen “mert szemét apád luvnyája” kijelentéseket :)


Majd egyszer a volt férjemmel bírunk köpködés nélkül egymás mellett ülni a gyerek esküvőjén vagy bankettjén. Ennyi és nem több. Valamikor egymást választottuk. Ez egy olyan útlevél, amivel mindig ember marad a szemünkben a másik.

2021. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

4. "Random benyögtem neki egy pénzügyi ötletem es beleugrott. Megcsinálja" Te egy zseni vagy! Más cégek dollár milliókért fejlesztenek ötleteket, te meg egy szimpla délután százmilliós ötlet cunamikkal állsz elő, és minden semmirekellő link pasidból milliárdost csinálsz!


Nyugi én is ilyen vagyok, a portfolióim pillanatnyi értéke jelenleg 47 milliárd Ft.

2021. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

6# nekem speciel faék egyszeru volt az otletem. Eleve nem is ertettem hogyhogy még azt nem is csinalta.

Aztan bele is vetette magát.

És szépen ível a dolog.

Nem vagyok amugy csak annyi h mosok főzök takarítok.


Csak neha gondolkodom is, es néha beugrik ez az.

2021. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%
8évig volt szerződéses katona 2-3 hetente járt haza 3napra elhidegültünk egymástól mikor hazajött nem törődött velem este elengedett egsedül a városba a kávézóba. Ott ismertem meg jelenlegi élettársam aki szintén elvált boldogok vagyunk 3 éve.
2021. júl. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
Nem mondom hogy válni kell de megfontolandó. A történet a hapsi várta a pályaudvaron a nejét aki vállalati többnapos továbbképzésen vett részt. Beállt az újságoshoz s mellette mentek el a felesége kollégái őt nem vették észre de hallotta amit beszéltek. Ez egy jó hétvége volt az összes csaj meglett mondta az egyik s a többiek nevetgéltek. Mind ott voltak tudták mi van nem valószínű hogy linkelt. Otthon megkérdezte mi volt. Mire a válasz unalmas előadások meg az a hülye Klári Kati Erzsi stb storik. Mindenesetre érdemes gondolkodni vagy előre tudni hogy hazugságban éli le életét persze lehet hogy a következővel sem jár jobban.
2021. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, az én feleségemnek sosem volt eszébe az, hogy ha elmegy nélkülem, összefeküdjön bárkivel. Sőt!


Az is érdekes, hogy a nők egy részének miért fontos az, hogy szexeljenek egy relatíve idegen emberrel, amikor itt a gyk-n is az olvasni, hogy a nők nem olyanok. Aki szexszel egy idegennel, az szexszelni fog bármikor is, nem idő függvénye. Miért éri meg egy ilyen nővel összejönni?

2021. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!