Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy ne?

Figyelt kérdés

Már régi gyk-s tag vagyok, házas, negyvenes férfi. Van gyerekem, jól élünk. Viszont minden nap elolvasom a kérdéseket, a válaszokat. Azt látom hogy a többség szuper jó kapcsolatban él, szuper jó izgalmas partnerrel, rengeteg szexszel.


Azt érzem hogy nekem is ez kell!


A feleségem már megszokott, a szex unalmas, a család menedzselése sem izgalmas. Vágyok egy új nőre, akivel naponta 3x szexelünk, akivel maga a szimpla együttlét is már maga a boldogság.


Tényleg frusztrál ez a sok odaadó, érzelmes kapcsolat, amikről itt írtok. Na meg a heti 8-10 szex. Nálunk meg van vagy havi kettő! A kérdésem nem kamu, én kész vagyok mindent eldobni ha kell! Bevallom, irígykedem rátok, minden napot pazarlásnak élek meg. Szó szerint felbssza az agyam az, hogy mások mennyire jó kapcsolatban élnek, hogy a nők mennyire idaadók a párjukért, mennyire aktívak az ágyban.


Nekem is ez kell, az ilyen élet! El sem tudnék képzelni jobbat, mint a napi szintű rendszeres szexet. A gyerek az semmi, a házam az semmi, az egész család az semmi, a pénz az semmi. Az egész egy büdös nagy nulla! Simán eldobnám egy nőért.


Ti megtennétek?



2021. júl. 22. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
95%
Tündérbogár! Ide mindenki panaszkodni jön, nem kell beállni a sorba. Hidd el, amit megálmodtál, az nem létezik, mint ahogy itt sem. ÉBRESZTŐŐŐ.
2021. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:

Mármint mi? Nem hiszem hogy itt mindenki hazudna. Ha osztom kettővel is, az is nagyon jó!


Olvass vissza egy két kommentet... A válaszolók többségénél tökéletes a szex, minőségi, mennyiségi! A nők fülig szerelmesek a párjukba. Mi ebben a nem létező?


Vagy zavar hogy neked ez nem jutott, én meg meglépném a dolgot? Csak erre tudok gondolni.

2021. júl. 22. 00:49
 3/109 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg próbáltad a pároddal felfrissiteni a dolgot?
2021. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
99%
Régi Gyk-s vagy és azt olvasod, hogy mindenkinél minden szuper? Hát én is régóta fenn vagyok (10 éve tuti), de baromira nem ezt látom. Az, meg hogy pár dugás fontosabb, mint a gyereked, hadd ne minősítsem. Ez az eddigi legundorítóbb mondat, amit ezen az oldalon olvastam: "a gyerek az semmi". Remélem majd ő is rájön, hogy így vélekedsz róla, mikor az új punci lepattan, te meg magányos leszel, kibaxottul nem akar majd látni. És hidd el, az új csajjal is csak pár hétig/hónapig lesz sok szex, aztán vele is jönnek majd a szürke hétköznapok. Bár remélem, hogy ez egy provokáló, kamu kérdés.
2021. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
94%
En is reg vagyok itt. Mint troll, nem inditottal valaszra.
2021. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
100%
Na, utolsó, akkor szerinted is troll. Csak mert én nagyon ritkán "kiáltok trollt", de eskü, remélem ez tényleg az.
2021. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
98%

Ha ezért elválsz, akkor borítékolhatod, hogy senkivel sem lesz jobb. A többi jó házasságban élő nevében nem beszélhetek, de a magaméban igen: azért jó a kapcsolatunk a 3. évtizedet taposva is, mert dolgozunk rajta. Nem fekszünk le este, akármilyen fáradtak vagyunk, anélkül, hogy csak kettesben lettünk volna legalább fél órát. Hogy ezalatt szexelünk, beszélgetünk vagy megnézünk 2 cuki macskás videót, lényegtelen, de nem fekszünk le anélkül, hogy csináltunk volna valamit ketten. Nem fullasztjuk meg egymást, adunk szabad teret és időt a másiknak. Nehéz egyedül lenyomni egy egész napot vagy akár többet is a 4 gyerekkel, de bevállaljuk egymásért és elküldjük egymást színházba, koncertre, meccsre, tanfolyamra, kanmurira, csajos hétvégére, mikor mire van igény. Ha elkezd laposodni vagy ritkulni a szex, akkor tudatosan javítunk rajta. Vettünk társast, néha 1-1 fehérneműt, vagy csak egyszerűen kipróbáljuk szokatlan helyen vagy pózban. Egyikünk sem hàzi rabszolga, akinek amihez éppen kedve van, azt megcsinálja, közösen intézzük a gyerekeket, a házimunkát, a kertet, mindent, így nem vagyunk leamortizálva estére. Mindketten szeretjük meglepni apróságokkal a másikat, legyen szó egy kézműves sörről, egy marcipán szívecskéről vagy egy belépőről, könyvről, stb. Éreztetjük egymással, hogy fontos a kapcsolatunk és hogy szeretjük egymást.


Nehéz? Igen. Jobban esne néha este csak beájulni az ágyba? Igen. De megéri! Mindent megér. Mert megjön a szexhez az étvágy, ha épp nem is volt, mert isteni érzés összebújva beszélgetni esténként, mert totál szerelmes vagyok a mai napig a férjembe. Ha nem tennénk meg ezeket a dolgokat, akkor nem csak nem lennék boldog, de valószínűleg 15-16 évvel ezelőtt el is váltunk volna, ahogy felszállt a rózsaszín köd. Olyan nincs, hogy nem fektetsz bele energiát és mégis működik.

2021. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:

Egy régi házasságon mit lehet felfrissíteni? Hosszú évek, évtizedek mentek el azzal, hogy munka, törlesztés, család. Majd munka, megtakarítások, gyerek. Majd minden csak a gyerek. Haláli unalmas már az egész. Aztán majd ha a gyerek felnő, kimegy Londonba vagy bárhova, aztán ennyi. Mi ebben számomra a biznisz?


Ha csak egy év tömény szex, nekem az is megéri, majd lesz másik nő.

Nekem ez kimaradt az életemből, minden idegszálammal ezt érzem, ráadásul a gyk csak olaj a tűzre!


Akarom hogy egy nő értem is oda legyen, foglalkozzon velem, legyen rám féltékeny, este lepjen meg, akarja a szexet, legyen orgazmusa stb. Ez nekem 10000000000x fontosabb mint a gyerekem vagy a családom, a feleségem. Ha holnap negismerkednék egy nővel, máris csomagolnék! Pontosan leszrom hogy ki mit gondolna rólam, egy életen van, ami eddig úgy telt, hogy kötelesség, munka, odafigyelés, áldozathozatal, lemondás. Na ebből elegem lett, nekem a tömény érzelem kell, a szerelem, a szex, az izgalom. Ha egy évig akkor addig. Engem tényleg baromira felbosszant hogy ez majdnem mindenkinél megadatott, csak nálam nem.


Ha kell felőlem elúszhat az 5 szobás pesti családi ház, a három autó, a család, még a vállalkozás is. Inkább egy 30 négyzetméteres albérlet és beosztotti viszony, mintsem ez a dög unalmas családi élet.


Egyébként meg itt is mindenki azt írja, hogy egy szerelem sokkal többet ér mint egy unalmas házasság. A gyerek meg azt gondol amit akar, egyszer ő is felnő, majd ő is dönt az életéről.


Jajj van apuci, anyuci, nyugodt háttér, nincs hitel, jó munkahelyek, kiegyensúlyozott környezet. Apu és anyu nem veszekednek, évente 4x járnak üdülni, a kislány lovagolni jár, kéttannyelvű iskolában végig kitűnő. Apuci és anyuci sokat foglalkozik vele, megteremti neki a biztonságot.


Csak éppen apuci már eret vág magán, apuci élete csak a robotból áll, meg az örökös tervezésből.


Na ennek vége! Apuci elkezdi a nőket hajtani, minden alkalomra lecsap, ha talál komolyat csomagol és megy. Teljesen vesztesnek érzem magam a jelenlegi életemmel! Ez egy nulla, simán cserélnék bárkivel akinek van egy izgalmas jó nője!

2021. júl. 22. 01:47
 9/109 anonim ***** válasza:
91%

7-es 1,4,5,6 felismerte a trollkodást.

Kedves vagy, hogy kifejted, de hidd el, nem ért meg ennyi energiát.

2021. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a feleséged sem vágyik rád!Amin nem is csodálkozom.
2021. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!