Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik már átestek erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már átestek erőszakos férjtől való váláson,meselnétek? Mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben a férjem teljesen kifordult magából,manipulál,hazudik,hibáztat,és rendkívül gonosz,erőszakos tud lenni. A kislányunk előtt kiabál ha neki olyanja van,egyáltalán nem számít neki más,maximum ha jó napja van. Elnézést ha ez a rész túl rövid,de nem erre akartam kiélezni a kérdésem, a lényeg,hogy mindenképp válni szeretnék tőle.

Van egy autónk,illetve egy céges autója,a saját az ő nevén van,viszont a babaváró hitelből vettük.

Ha én a tudta nélkül elmegyek a lányunkkal egy időre (nincs más választásom,sokszor el akartam már válni,de nem hagyta,szó szerint)és elviszem az autót akkor az lopásnak számít? Vállalnám a törlesztőjét,nincs szükségem gyerektartásra sem,szerencsére azonnal lesz munkám és segítségem a kicsivel.

A gyámügynek és a bíróságnak kell beadnom a papírt a gyermekelhelyezési kérvényről? Úgy tudom,hogy akkor nem szólhat érte,hogy a gyerek nem a lakcímén tartózkodik.

Hogyan kezelhető majd az esetleges dühkitörése? Számváltáson gondolkoztam,de a lányunk miatt a válás alatt is köteles vagyok tartani a kapcsolatot?

Ti hogyan éltétek meg ezeket a dolgokat? Rettentően félek kilépni ebből,de már tönkrementem benne és úgy érzem nincs más választásom.

Minden jó tanácsot és gondolatot szívesen olvasnék,nagyon ismeretlen terep ez számomra.



2021. júl. 23. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem kérj segitseget abgyámügytől. Ha ver, akkor probald meg rejtett kameraval felvenni. Ha a gyereket is bábtja, azt is. Szerintem a gyerek elsősorban a nőé! De a birosag nem igy gondolja majd. Ha nem vagy alkesz, stb, es meg tudod teremteni anfekteteleket, akkor szinte biztos, hogy neked itelik a gyereket
2021. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet is rosszul hangzik, nem még a megoldás. De más választás aligha lesz
2021. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fontos dolgokban ne a gyakorin várj segítséget, hanem keresd fel a gyámügyet és egy jó ügyvédet, ők majd tájékoztatnak a lehetőségeidről! A dühkitörés ha tetlegességig fajul, készíts azonnal orvosi leletet, amivel mehetsz a rendőrségre. Válás beadásához elég egy ember, olyan nem létezik, hogy valaki miatt nem tudsz elválni és életed végéig vele kell élned. Kérd meg családod, barátaid segítsenek elköltözni.
2021. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárolagos felugyeleti jogot kell kerni.
2021. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Természetesen utánajárok a hivatalos szerveknél is,nagyon köszönöm.

Azért írtam ki a kérdést,hogy addig is infómorzsákat gyűjtögessek.

2021. júl. 23. 08:51
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Ja en exemmel aki szinten agresszor ugy szakitottam hogy kizartam be akart törni elvitte a rendorseg. Aztan inkabb ffival voltam akitol tartott es aki bevedett.


Pár hét alatt talpraallt mondjuk. Melo nők az élet stb. Kiheverte.


4.voltam

2021. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha van melletted valami "állat"ffi vagy vmi behajto rossz arc bortonviselt akárki, de erdekes hogy egybol tudnak tisztelettudoan beszélni..:D de akkor is ha egyedul vagy...:D
2021. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

*vagy vmi befolyasos ffi aki a kapcsolatrendszerevel hatalommal siman elintezi a mitugrasz pasidat aki csak nőkkel szemben tud keménykedni, nyert ugyed van.



Nem artanak a kaocaolatok az ilyen pasikhoz. A ffiak szívesen segitenek a vedtelen nőkön mert dagad tole a mellük mekkora ászok.:)

2021. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Eleg baj, hogy hagytad, h csak a ferjed nevere keruljon a kocsi.
2021. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Ügyvédet keress sürgősen, ne internetről, én kifogtam egy sz.rt.
2021. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!