Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csinálja ezt az értelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az értelmetlen dolgot a (még) férjem?

Figyelt kérdés

Nem lehet vele érzelmekről, érzésekről beszélni, nem nyílik meg nekem, csak a pszichológusának, aki ugyanazokat elmondja neki súlyos összegekért mint én. (...) Viselkedés, táplálkozás, sport vonatkozásában.

Elég erőszakos, gyerekes módon viselkedett régebben, ha vmi nem tetszett neki, simán összetört egy poharat, vagy nekem jött, durvult.

Mindent hajlandó voltam megbocsájtani, mert nekem a házasság fontos, ha látok törekvést a változásra, nem dobom egyből el.

Bár ideiglenesen elköltöztem tőle, hogy nyugalmam legyen. Ennek fél éve már, azóta nem hagyja a dolgot, de azt érzem, ez nem nekem szól, csak a látszat kell neki, hogy van felesége. Ha nem veszem fel neki a telefont, mert mellébeszél, már puffogtatja a ronda jelzőket, hogy ... jellemtelen, munkakerülő, stb. Magyarul ha nem fizetek neki, már nem veszi hasznomat, ezt érzem. Emellett rohadt anyagias, ha vhova megyünk autóval, azért érezteti, az ő kocsijában cipeli a seggemet kb. Vagy egy éttermi vacsora után panaszkodik, hogy “megtépték” a borral. Állítólag jó fizetése van, befektetései, de ezekről sem tudhatok, ha rákérdezek csak ködösít. Meghogy ő rosszul áll (...)

A külvilágnak persze büszkélkedik, hogy ilyen meg olyan okos vagyok, csinos is, de magunk közt lealáz.

Vélemények?


2021. aug. 6. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg ehhez a házassághoz ragaszkodsz?

Alapvető jellembeli problémákon a pszichológus nem fog segíteni

2021. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A saját káromon tanultam meg, szerintem érdemes elgondolkodnod ezen:

Minden dolgát elnézni a másiknak nem(csak) empátia és alkalmazkodás kérdése, hanem egy idő után butaságé is, sajnos. Én is majd egy évig küzdöttem egy kapcsolatban, ami az elejétől kezdve sz#r volt és a végére annyit értem el, hogy a kezdethez képest egy fokkal lehetett volna csak jobb - cserébe felemésztette a testi & pszichés jólétemet. Azóta sem kapartam össze magam… Ez volt a hála.

Hidd el, egy válás is jobb, mint egy rossz házasság, ami csak papíron működik. Ne hagyd még jobban tönkretenni magadat egy ilyen embernek!

2021. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙏
2021. aug. 6. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Eskü átnevelem magam agresszív alkesz tuskóvá. Akkor biztos lesz barátnőm!
2021. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kerül ide a psziholód
2021. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom,hogy kerül ide a pszichológus, javulni akár?

De nincs "neki" kocsija, akármit is gondol és titkol, az bizony közös vagyon.

De én nem adnék ennek már esélyt.

Majd a bíróság előtt tikolózzon, és más témában játssza az eszét!

2021. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Azt mondta, pszichológus nélkül nem tudja feldolgozni, hogy elhagytam 😃

Nekem nincs szükségem semmire, soha nem is volt, ezért nem értem meg ezt a sza@rrágóskodást, titkolózást.

2021. aug. 7. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

#6 jól tetted, az biztos,a sikert könnyebb feldolgozni.


Ha nagyon nincs rá szükséged, hagyd a fenébe a pénzt, csak hát a tiéd!

Még az ő egója is gyorsabban gyógyulna.


De azt is megértem, ha ezután teljesen kizárod az életedből


Lehet ez volna a leghelyesebb.

2021. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Baromira fáj, hogy a férjem az, aki nem őszinte velem.

Nem hinném, hogy hamis lenne ez az érzés.

2021. aug. 7. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9, azt megértem, de ezen te semmit nem tudsz változtatni.

Eddig se tudtál, ezután még ennyit sem tudsz.

Jól tetted, hogy elhagytad.

Miféle közös élet az olyan?


Én sokkal enyhébb ügyekben éltem ezt át, de az nem egy állapot, hogy jóformán már azt sem érdemes megkérdezni, hány óra van?

2021. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!