Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki járt még úgy, hogy elváltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt még úgy, hogy elváltak a szülei, de a szülők új kapcsolata, házassága sem bizonyult jónak, és a szülők utólag megbánták a válást?

Figyelt kérdés

A szüleim 2017-ben váltak el. Anyukám nyújtotta be a válókeresetet, mert szerelmes lett egy másik férfiba. Úgy érezte, az a legsportszerűbb döntés, ha felvállalja az új kapcsolatot.


Édesapám a válást követően közel 1 évig volt egyedül, mire új párt talált.


Csakhogy azóta mindketten csalódtak, meg is jegyezték, hogy az új kapcsolat sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Mint utólag kiderült, Anya jelenlegi férje nemcsak betegesen féltékeny, hanem buta és közönséges is. Apa mostani felesége pedig anyagias és irányításmániás természetű.


Más is jár hasonló cipőben?



2021. szept. 1. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Majd írd le mit gondolsz róla.
2021. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

"Őszintén szólva én a házasság intézményében sem bízom a szüleim válása óta."


Attól még, hogy két ember képtelen együtt élni, vagy pedig, ha hibákat követnek el az együttélés során azt nem akarják/nem képesek korrigálni, nem biztos, hogy az intézményben van a gond...


Régen az emberek nagy többsége valahogy megoldotta, hogy kitartson egymás mellett, szerintem mindenkinek magába és a kapcsolatába kellene nézni, hogy neki/nekik miért nem megy...

2021. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ez is igaz. Manapság rengetegen válnak el, szerintem ez is lelomboz sok embert.. :(


Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál!

2021. okt. 1. 17:19
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember egy személyiség a saját hibáít viszi az új házasságába.A kérdés az hogy az új pár a meglévő hibákkal jobban tud együtt élni mint az elöző pár.Az új pár rossz tulajdonságát mennyire tudja tolerálni hogy jön ki a régi elvált fél.Kivülálló felszínes véleményt tud adni

Ehez még hozzájőn mint két oldalról gyerek akik valjuk be nem rajonganak a szülő új társáért.Mindenkinek nagy feladat ez is.Ami miatt sokan a régi házasságot jobbnak véli

Az érintett véleménye lenne mérvadó

Ên a szüleimtől inkább egyszer azt kérdeztem miért voltak házasok.Egyik mustohámat sem szerettem de el kelett fogadnom mind kettő új választotjával jobban is ilettek egymáshoz

2021. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, ment a zöld kéz.
2021. okt. 29. 14:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Ok üdvözöllek.Minden jót neked és a családodnak.
2021. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is! :)
2021. okt. 29. 16:16
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
felnőtt gyereknek semmi köze a szülei döntéséhez.
2021. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Persze, nincs közünk hozzá, csak kíváncsi voltam, mások tapasztaltak-e hasonlót.
2021. nov. 6. 13:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!