Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire lehet reális, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet reális, ha az exfeleség azt állítja, hogy tételesen lebontva a költségeket kb 3ezer forintot költ egy gyerekre naponta? Ebben az ennivaló és a részarányos rezsiköltség van benne.

Figyelt kérdés
Állítólag még ez sem jön ki a gyerektartásból, ezért azt akarja, hogy az exférje fizesse a felét a plusz kiadásoknak.

2021. nov. 13. 11:13
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
66%
40 nem öltözik, nincs cipője és semmi túró rudi, vagy bármi finomság és játékot sem veszel neki. és az oviba sem kell befizetni semmit
2021. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
10%
Ez mindig is meddő vita lesz... Hány nőt ismerek, ha beteg a gyerek csak ki van dobva a gyógyszer az asztalra, és nem nem megy tappenzre. Talulas ahaa,... A gyerek egyedül. Saját anyja is megszolja, hogy csak azért van vele a gyerek, hogy a gyerek tartás lehúzza az apáról.
2021. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó

;csak azért van vele a gyerek h a gyerektartast lehúzza az apáról ;

Úgy csinálsz mintha a gyt 200 ezer Ft lenne

Apák verik magukat a havi 30-40 ezres gyt miatt

Szerinted mire elég ennyi pénz ? Semmire

Úgyhogy hagyjuk már h az anya húzza le az apat. ?

A saját gyereküktől sajnálják a pénzt az ilyenek

Te is biztos az az apa vagy aki vinnyog h havi sz@ros 30 ezret oda kell adni az anyának

2021. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%

Ha valakinek nem tetszik hogy gyerektartast kell fizetni akkor lehet kérni közös felügyeleti jogot. És akkor fele időt apanal van fele időt anyanal. Ráadásul így nem is leszel hetvegi apuka.

Ja hogy az már nem tetszik ha neked kell hozni vinni ide oda a gyereket? Az se ha otthon kell vele maradnod ha beteg? Ne adj isten főzni kell rá..

2021. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
83%

44

Igazad van,nagy a szájuk ezért a semmi pénzért. De mit kezdeni nem tudnak a gyerekkel,max játszani.


Ma olvastam egy babacsoportba h egy anya 2009 tol 2019 ig 8000!!! Ft gyt kapott

Most tobbet küld apa 12500 at.

Most komolyan nem szégyelli az apa elküldeni a 12500 Ft ot ??

Enyém pl egy Ft ot nem fizet 1 éve. De ez Nem engem minősít.

Szóval nálam nem azért van a gyerek h lehúzzam az apát! Hanem azért mert mindennel jobban szeretem őt,és tisztességesen fel fogom tudni nevelni a gyt nélkül is

2021. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit azt látom itt sokan csak azt pontozzak fel ha apát le kell szólni,ahol normális apa van fizet rendesen, többet van az apának kint 2 hetente hétvége, minden nagyobb kiadást fedez apa, ez valamiért biztos kamu.... De miért? Én elhiszem, hogy van aki tényleg nem fizet, vagy keveset fizet és sajanlahaa gyerektől a pénzt. De a másik oldal miért olyan hihetetlen?!? Az én tesóm ott hagyta a 3 szobás lakást, az autót, és mellé havi 50 ad egy gyerekre. Azon kívül minden nagyobb dolgot ő vesz mega gyereknek, iskolakezdest ő állja maximálisan, ha beteg ő ugyanúgy vigyáz rá ha kell. De ezt valamiért mégis lepontozzak a nők. Sajnálatos, hogy sokan úgy választottak apát, hogy a gyerektől sajna dolgokat, de ez a ti problematok. Azért minden férfi nem szemetlada, amiért a tiétek az.
2021. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontozok senkit se fel se le

Persze van aki normálisan áll hozza válás után is a gyerekhez

És ez nagyon szép dolog tőle h nem felejti el h van gyereke

Csak sajnos ez nagyon ritka,de ettől függetlenül elhiszem h van ilyen.

Én is tudok olyat h otthagyta a házat,fizeti a gyt és sokat vannak nála a gyerkocok mert imádják az apjukat ,és anyukaval sem haragban váltak el

2021. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
79%

#46 nem mondom hogy nincs olyan aki normális gyerektartast fizet, elég időt tölt a gyerekkel stb.

De sajnos sokkal több olyan aki sajnálja a gyerektől, azt hiszi hogy anya magára költi, nem foglalkozik a gyerekkel vagy egyáltalán nem is fizet.

Mégis itt egy két ember úgy védi a kérdezőt aki ezt a semmi kis pénzt sajnálja és azt hiszi túl sok, mintha az életük múlna rajta. Bele se gondolnak hogy itt mondjuk nincs igaza a pasinak, csak verszemet kapnak hogy oh lehet szidni az exfeleseget.

2021. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
51%

29: és annak, hogy az állam által adott gyt összege januártól 50 rugóra emelkedik, nyilván semmi köze ahhoz, hogy tavasszal választás lesz, igaz? ;)

Majd ha a bíróságok is minimum összegként ítélnek meg 50 ezret, akkor tartsuk azt minimumnak.

2021. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!