Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért olyan nagy divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy divat a válás? Miért vált hétköznapossá?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 18:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

A zemberek rosszul választanak. A zemberek nem tudnak konfliktusokat megoldani, csak így, ez egy "menekülési opció".

A zemberek a manika miatt is válnak.

A zemberek gondolják mindig azt, hogy "csak a másik a hibás".

2022. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Mert amíg nem volt rá lehetőség jogilag, addig nem tudták megtenni, most meg már igen.
2022. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Sokan megsem próbálják javitani a kapcsolatot, hanem egyből eldobjak..
2022. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Azért vált hétköznapossá a válás, mert az emberek sokaságának fogalma sincs arról, hogy mit is jelent maga a házasság !

Az emberek sokasága, jellemileg egy nulla , mert leszarja a saját fogadalmát, a saját eskütételét!

Az emberek sokasága már annyira deformált fejben , hogy igazából saját maga sem tudja , hogy tulajdonképpen mit is akar , mit szeretne kapni, mit vár el a házastársától és így semmi nem jó, ezért az mondja, hogy boldogtalan a házasságában, pedig csak az az igazság, hogy saját maga sem tudja , hogy mit is szeretne igazán.

2022. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan megsem próbálják javitani a kapcsolatot, hanem egyből eldobjak"


Szerintem ez egy nagy hülyeség, nem véletlenül vergődnek az emberek sokáig válás előtt rossz kapcsolatban. A probléma ott van, hogy általában csak az egyik fél próbál javítani, ami kevés, mert ehhez mindkét félnek bele kell tenni.

2022. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
50%
A válásnak általában érzelmi és/vagy anyagi oka van. Érzelmi pl: nem jönnek ki jól egymással, kihűlt a kapcsolatuk stb... Anyagi: lehet hogy csak papíron váltak el , mert így pl. jobban hozzá tudnak jutni külön-külön is egy kedvezményes hitelhez, vagy esetleg egy ingatlan átruházása miatt.
2022. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
14. Azt tedd hozzá, hogy az emberes sokasága a neten keresztül bizonyosságot nyer a saját maga emberi nagyságáról, szellemi magasságáról. Ennyore még sosem volt egoista és öntelt ez a világ. A legh*lyébb ember is megtalálja azt a csoportot, ahol hasonszőrűeket talál, majd mivel azt látja hogy sokan vannak, elhiszi hogy ő jó úton jár. Felesleges itt bármit is írni, ma már mindenki a Galaxis közepe. Ultra szuper intelligens és művelt, ultra szuper egészséges és sportos, ultra szuper kívánatos mindenki! Ez a bolygó már kevés hogy elbírja a rajta élő emberek egóját.
2022. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem a válás a divat, hanem a fejetlenül kötött házasság. Pedig még ki sem halt a koton...
2022. jan. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnának az emberek hogy mi is a házasság? Mi kelle a mai fiataloknak? Óriási szerelem, rengeteg izgalmas program, utazások, minden napos szuper szex, ragyogás. Aztán mit hoz a házasság? Együttélés ami idővel baromi unalmassá válik, a szerelem megkopik(már ha volt egyáltalán), a rengeteg izgalmas programból lesz a szokásos, felkelnek, elmennek dolgozni, este meg fáradtan nézik meg eltűrik egymást. Ekkor rájönnek hogy nincs én idejük, jönnek a feszültségek. A szex intenzitása csökken, akár majd el is tűnhet. Aztán jöhet a válás, mert majd más férfi oldalán húúú de más lesz minden! :D Aztán kezdődik az egész előről.
2022. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csapból is az folyik valósítsd meg önmagad

Sokkal én központú a világ

Haza megy az egyik fél jó esetben közli szerelmes lettem

Vagy évekig gusztustalanul egyik csalja a másikat

Lassan már szégyen ha azt mondod harminc éve vagy házas.

Rávágják megalkuvó

Én meg azt kell tudni kompromisszumot kötni

Ismerni a másikat.Pl nem akkor beszélünk a komoly gondokról ha hulla fáradt és viszont tudja ő is ha hulla vagyok nem kér palacsintát vacsorára

Ezt már a legtöbb ember terhesnek érzi!

Pl egyik fél beteg lessz egy ideig együtt maradnak aztán a másik "ráêbred az élet rövid nehogy egy beteg emberrel keljen leélnem mikor találok jobbat is"

Nagyon sokat változott a világ

Pár év és az arany lakodalmas már csak könyvekből elbeszélés alapján fogunk tudni róluk hogy ilyen is volt

Ami leginkább engem elgondolkodtat házasságkötés:olyan mint ha a gazda sertést akar venni levágásra melyik az amiben legtöbb hús zsír kihoszható

A pénz lett a legfontosabb szemszög és mint tudjuk mindig lehet egyel nagyobbat mondani-találni

2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!