Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg nincs senki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs senki, aki megmondaná neki, hogy amit csinál, az rossz?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a gyermekeim apjával, 11 év után. Van két közös gyermekünk.

Időközben lett új párom, és elérkezettnek láttam az időt, hogy a gyerekek is megismerjék (7 és 9 évesek)

Természetesen szóba került, mikor az apjuknál voltak, erre a gyerekek előtt olyat mondott első reakcióra, hogy kitépi a beleimet, meg a páromét is.

Teljesen korrekt voltam vele, se gyerektartást nem kértem, mindent megosztunk. (adókedvezmény, családi, gyerekek ugyanannyit vannak mindkettőnkkel, stb, mindenben partner vagyok vele)

De most ezzel nagyon kiverte a biztosítékot. Hogy ejthet ki ilyet a száján? 5 perc után a gyerekek elmondása szerint lenyugodott, de akkor is. A kislányom például azt mondta, hogy megijedt tőle és rászólt, hogy ne mondjon ilyet.

Erre az apja azt válaszolta, hogy "csúnya tettre csúnya szó".

De mi a csúnya tett? Hogy megismerték azt a férfit, akivel komolyabban tervezek a továbbiakban? Tényleg akkora bűn ez?

Dedós viselkedést tanúsít, nem tud túllépni rajta, hogy nem adok több esélyt.

Nem tudom mit tegyek, várjam meg, milyen traumát okoz még nekik azzal, hogy nem tud kettőig se számolni mielőtt beszél?

Mit tennétek a helyemben?

Nem hiszem el, hogy nincs senki aki felnyitné a szemét, hogy ha szívózik, járhat sokkal rosszabbul..(Fizuja 40%-át kérhetném, 2 hetente hétvégi apuka lehetne, családi és az adókedvezmény mind nekem jöhetne, stb.)

És ezt nem értékeli, hogy én korrekt vagyok vele..


2022. febr. 18. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó döntést hoztál, hogy nem "csináltál fel" senkit.
2022. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
23%

Akkor is korrekt voltál vele mikor megcsaltad?

A saját magad lelki nyugtatását ne tüntesd már fel úgy,hogy szent vagy!

2022. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:
Te ezt kinek szántad?
2022. febr. 21. 14:20
 74/74 anonim ***** válasza:
100%
72-es kolléga valami másik rendezvényen van.
2022. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!