Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan akinek bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek bántalmazó nárcisztikus volt a férje? Ha van közös gyerek, akkor békében hogyan lehet nevelni és társszülők lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos vannak olyan helyzetek, amikor nem lehet kilépni teljesen egy kapcsolatból, mert valami hozzáköt az illetőhöz, pl egy gyerek, akinek az életében O is benne akar lenni.


Hogy birkoztok meg ezzel? Pl amikor vita van a neveléssel kapcsolatban.. pl a narci sulykolja a gyereknek hogy mi legyen, melyik iskolába kell tanuljon stb.. és látod, hogy ez rossz hatással van a gyerekre, de apuka nem fogja fel és nem engedi, hogy beleszólj...


2022. febr. 28. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
ti nők nem birtok normálisan választani csak egyszer az életben?
2022. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

A narcisztikusok gyakorta primitívek is azaz kijátszhatók.


A sulijába most nagypofával azert akar csak beleszólni mert leirták a hülyéjének hogy ehhez joga van es ő a naaagy buddha élni akar a jogaival.


Én simán átverném hogy ugy teszek mintha az akaratát követném(ez nagyon fontos hogy azt higyje mellette állsz es nem vitatkozol)és oda jelentkeztetem a gyereket de valójában nem, aztán meg közölném, nem vették fel, mert tuljelentkezes van, maradt ez a masik suli.


Minél nagyobb arca van valakinek annál könnyebb kijatszani.


Hogy a fr.ncba nem ismerted ki ha már a férjed volt?


Nekem mindenféle bántalmazóhoz elég 3 hónap es már "idomítva" is van a tudta nélkul.

2022. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
A helyben viták csak a netzesek, amikor agresszívoskodnak. A jelenlegi páromra(én is vonzom őket:()komolyan még az is hatással van, ha veszekedés alatt beteszek olyan zenét, amit szeret. A hangulatát is tudom befolyásolni. Komolyan hatékony:D
2022. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Segítégnyújtot lepontozni?:D

Mentőt se engedjétek el a kereszteződésben...grat

2022. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 Én félek, hogy átlátna rajtam, hogy átverem és akkor csak rosszabb lesz vagy bedurvul...
2022. febr. 28. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

#1: Ti férfiak, csak egyszer nem tudtok normális nőt választani? Tudod, akkor válás után nem lenne az, hogy:

1. nem szereti a szexet a nejem

2. a nejem egy pénzéhes lotyó

3. a nejem igénytelen

4. a nejem csak kihasznált


He?

2022. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Érts egyet! Azt mindig elhiszik. Gyakran használd az ő szókincsét. (Gyakorta elmondják mit szeretnének hallani vagy ők hogyan válaszolnának. Rákerdez miert nem azt mondod hogy...?)


A felvételi sikertelenséget ugy kell közölni, hogy hu de nagyon sajnálod te is.

2022. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
De, kedves 1-es, egyszer külföldi pasit választottam, életemben először helyesen.
2022. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Mert a dagadt nő elhappolta a hülye magyart, ugye, Ági?

2022. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, magyar kutya.
2022. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!