Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telik átlagosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik átlagosan, amíg annyira túljut egy nő a váláson? Van még remény szerintetek normális viszonyra vagy ez már egész életünkben így lesz?

Figyelt kérdés
Férjem volt felesége még 6 év után sem tette túl magát a váláson és a második családon, és nem tudom már, hogy meddig várjak, míg normalizálódik a viszony. A gyerekek mondják, hogy folyton rólunk kérdezget, csomószor mi vagyunk a téma, irigykedik, szid, bánt, és egyébként meg is mondja, hogy nem jön el közös rendezvényre, mert annyira megviseli, hogy együtt lát bennünket, stb... Azt mondják, hogy az idő rendezi ezeket a dolgokat, de 6 év nekem már soknak tűnik. A gyerekek kérték, hogy menjen pszichológushoz, de nem akar, azt mondja nincs semmi baja. Én is nagyon szeretnék végre normális, semleges viszonyt ápolni vele, már csak a gyerekek miatt is. Nem miattam váltak el egyébként, már több mint egy éve külön éltek, amikor a férjemet megismertem. Csúnya válás volt, de anyagilag nagyon jól jött ki belőle, megkapta a házat, autót, és azt mondják, hogy addig sokkal jobb volt a helyzet, amíg én nem jöttem a képbe.
2022. márc. 22. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk kb pontosan ez a helyzet, de még csak 3 éve vannak külön (nem voltak házasok), mi 2,5 éve együtt. Szinte rögtön odaköltöztetett magukhoz egy másik hapsit, de mikor én képbe kerültem, onnantól minden fronton igyekszik a páromnak alátenni. Szid minket, pesti qrvaként meg "retkes"ként emleget a gyerekeiknek. Ja ő is a hapsival a párommal közös családi házban laknak, kifizetni nem tudja a részét, mert Bar listás...


Szóval nem vagyok benne biztos, hogy ezek a típusú emberek valaha is megváltoznak vagy magukba néznek.


Közös rendezvény nálunk szerintem soha nem fog felmerülni. Majd talán a gyerekek esküvőjén. Az még odébb lesz.

2022. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
63%
Nagyon leegyszerűsítve: Ez a nő tiszta bolond. Nagyon jól jön ki a válásból, és emellé még féltékenykedik. Persze "ő normális", nem kell neki pszichológus. Banyek... Arról, hogy ki kezdeményezte a válópert, meg mik voltak a körülmények, szabad tudni valamit?
2022. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért hangsúlyozom, hogy anyagilag jött ki jól. Nem ismerem a kapcsolatuk pontos részleteit, abban biztos vagyok, hogy a férjem félrelépett. Még annyit mondott, hogy éveken át rosszul érezte magát vele, mert folyton csesztette, mindenért leszólta, és ezen nem sikerült változtatni.
2022. márc. 22. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól még Te lettél az utálatoskép. Pedig ezekről nem te tehetsz.
2022. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az érzéseit megértem, azt is, hogy féltékeny, de már a saját maga érdekében is túl kéne ezen lennie, így nagyon rossz lehet élni. Arról nem is beszélve, hogy neki is lett új párja, már korábban, mint én a férjemnek, és gondolom neki is rosszul esik, hogy még mindig ezen kattog.
2022. márc. 22. 10:26
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
44%
Ismét nagyon lesarkítom a dolgokat. Ez a nő eredendően nem volt komplett - ha folyton cs*sz*getem a másikat, volt egy rahedli lehetőségem változni, voltak tisztázások, kaptam visszajelzést, mégis hogy várhatom el azt, hogy velem maradjon? Sehogy. A megcsalás az olaj volt a tűzre, és belekristályosította abba a tévképzetébe, hogy jó úton járt, erre "az a szemét exférje" megcsalta (megjegyzem: a megcsalás SEMMI ESETRE SEM megoldás). A legnagyobb baj, hogy sziklaszilárdan meg van győződve az igazáról, és nem érzi magát hibásnak semmiben. Így... Passzolom a kérdést. Amíg 1.) MAGA nem akarja a történteket elengedni, 2.) nem veszi észre, hogy baj van vele, 3.) MAGA nem akarja a történtek feldolgozásához orvos segítségét kérni, addig sajnos számítani kell erre a szitokáradatra. Külön aggályos az, hogy hat év telt el...
2022. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam... :( Azért köszi az összefoglalót :/ sajnos tényleg nem látja magát semmiben felelősnek.
2022. márc. 22. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is ugyanez a helyzet, de nálunk még csak másfél éve... ezek szerint lesz ez még jóval hosszabb idő is... :( kitartást mindenkinek!
2022. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyén függő az egész,valaki a válás után ugy él mint házaság előtt. Valaki haláláig nem teszi tul magát váláson,szakitáson. valaki pszhihologus segitséghez fordul,valaki akkor probálkozik a visszacsábitással mire másik félnek uj kapcsolata lesz
2022. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!