Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Exem még érzéseket táplál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem még érzéseket táplál irántam, közben pedig ismerkedik. Hogyan tudok neki segíteni, hogy elmúljanak irántam az érzései?

Figyelt kérdés

6 Hónapja váltunk el exemmel. Van egy pici fiunk, hetente többször látjuk egymást. Eddig úgy éreztem, hogy nem para, hogy náluk vagyok, amikor játszok a gyerekünkkel illetve, hogy hétvégente családi programokat szervezek, ahova elmegyünk mindannyian.

Most vettem észre, hogy exem ismerkedik és ahogy felhoztam teljesen kiborult. Részemről rendben van, de ez megmagyarázza, hogy az utóbbi időben miért akart veszekedni velem, egyik pillanatban, a másikban meg könnyezett. Nagyon valószínű, hogy még érzéseket táplál irántam, azért viselkedik úgy mint egy hullámvasút.


Szeretnék elébe menni a problémának, hogy mihamarabb tudjon elfeledni. Megpróbálom a lehető legkevesebb kontaktot tartani vele. Nem lenni náluk, nem szervezni közös programokat.


Tudtok esetleg még további ötleteket adni?

Válaszokat előre is köszi.



2022. ápr. 2. 12:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elég erős érzelmeket vált ki ez a kérdés egyesekbol.

Az én szüleim is elválltak. Tudom milyen egy rossz válás. Szerencsére minden rendben van, csak egy egyszerű tanácsot kértem amit meg is kaptam.

köszi a válaszokat :)

2022. ápr. 2. 14:55
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne szervezz csaladi programokat, ti mar nem vagytok egy csalad. A bolondozasokkal, amikrol irsz, megzavarhatod a volt parod erzeseit; azt hiheti, erzel meg iranta valamit es vissza szeretnel menni hozzajuk. En azt javaslom, tavolodj el tole, es kizarolag a gyerekkel kapcsolatosan beszelgessetek. Fujni nem kell egymasra, de szerintem baratoknak sem kell lennetek.
2022. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

"Ja, egy gyerekét elhagyó anya vagy?"


A férfiak persze tömegesen megtehetik.

2022. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13- as, mindkettőtől gusztustalan. De kisgyereknél az anyakép miatt még gusztustalanabb. Velúnknmegtörzéntva kisfiammal. Mást mostnnem.írnék.


A fenti mondat szerzője.

2022. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
xDDD
2022. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell együtt családként programozni, ha így döntöttél, hogy ő nem a családod. Gyereket, ha még szoptatja, etesse meg, aztán adja oda az ajtóban. És arra készülj, hogy ha majd odaköltözik egy idegen pasi és nagyobb időben befolyásolja a gyereked fejlődését, mint te, akkor is ilyen baráti és udvarias maradj.
2022. ápr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!