Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem válnak el? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válnak el? A hosszútávon barátnőt/ barátot tartó házasok miért nem válnak? Mi az ami odaköti ilyenkor őket is a másikhoz,bár átverik azt?

Figyelt kérdés
Én esetemben 50+ ffi, 2 felnőtt gyerek, közös vállalkozás, hitel. Nem kérdeztem, de tudom/ érzem nem fog lelépni otthonról. Nem ráz meg, de érdekel a miért.

2022. ápr. 26. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Felsoroltad.

Általánosan azért, mert az emberek, felnőttként, csak a szex miatt nem rombolják le a felépített életüket.

Nincs jacuzzi a kert végében: elköltözöl, vagy néha eljársz fürdőbe?

2022. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ok. De ahol van rendszeres közös program?

Vagy ahol több a lelkizés, mint a testi kontakt?

2022. ápr. 26. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi van?

Ami nincs meg otthon pótolja máshol.

Kikapcsolódás, szex, kedves szavak, vagy csak leülni elolvasni egy cikket úgy, hogy közben senki nem cseszteti.


Ezek a dolgok nem jelentenek 51%-ot az életben, hogy változtasson az addigi életén, csak hiányzó X százalékokat, amivel kitömi a réseket, hogy közelebb kerüljön a teljes élethez.

2022. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 köszi.
2022. ápr. 26. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért nem, mert ha szétmennék a mostani párommal és a mostani szeretőmmel összejönnék, akkor is tuti pár év múlva ugyanitt lennék, és új izgalomforrást kellene keresnem.

Én ilyen vagyok. Megtartani nem tudom hosszú távon a szerelmet. De égnem kell benne mindig.

2022. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5! Teljesen érthető és korrekt leírás, de az ilyennek nem kell megnősülni.(Hasonló vagyok egyébként, csak nő.) De ne nevezd szerelemnek. Az ember a szerelmét nem bántja meg, és azzal, hogy tudja, sose leszel az "övé", hogy folyamatosan mást dugsz mellette(feleséged), az igenis rohadtul fájdalmas és megalázó. Égjél akkor távolról, úgy, hogy nem tartod szeretőnek. Fájjon neked, hogy nem lehetsz vele, ne másoknak.
2022. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, #6-osnak válaszolva:

Eltartott nagyon sok évig, mire rájöttem, hogy velem ez a helyzet. 48 vagyok. Picit olyan ez most, mint egy coming-out.


És igen, a szerelmemet nem bántom meg, úgyhogy az első pillanattól teljesen őszinte vagyok vele, mindketten próbáljuk észben tartani milyen pályán járunk és kiélvezzük a rendelkezésre álló lehetőségeket.


Nem a feleségem, csak együtt élünk. És vele kvázi nincs szex.


Felesleges ítélkezni, az élet piszkosul bonyolult jószág. Boldognak lenni nehéz, és legjobb esetben is a félsikereknek kell örülnünk...

2022. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7! Nem ítélkeztem, leírtam amit gondolok. Nem egy kis taknyos vagyok. Voltam szerető 17éves koromtól 3évig. Szerelmesen. A másik fél is az volt. Pontosan tudom, hogy de, megbántod. Kitörölheti a s.ggét az őszinteségeddel. A "kiélvezzuk a rendelkezésre álló lehetőségeket" működik az üres dugásnál. Ott "észben lehet tartani, milyen pályán járunk", de nem a szerelemben. Ha szerelmes vagy, hiba hazudsz magadnak, nem fog nem fájni, hogy te sose leszel olyan fontos a másiknak, mint egy másik nő (volt).

#6

2022. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

:)

Közös őszinteség mindkettőnk részéről.

Már most fáj mindkettőnknek picit. De azon gondolkodunk, lehet, hogy ezt élvezzük, ezt keressük? Ő a szexben is kéri a keményebb bánásmódot, én meg talán inkább a lelki részében.


Ez most nem vicc.

2022. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!