Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltöztem a férjemtől mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöztem a férjemtől mert csúnyán viselkedett velem. Nem hagy békén a dologgal. Hogy menjek vissza.Meg hogy milyen vagyok, milyen rossz a gyerekeknek. Nem kopik le rólam, nem hagy békén. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerek is van. Nem kopik le rólam. Ígérgeti hogy megváltozik, minden jó lesz de ezt már 1000x megígérte. Engem támad hogy én milyen vagyok. Mert hogy így nem jó, nem lehet megoldani a dolgokat. Boldogtalan vagyok, voltam vele, nem szeretem. Irányít,dirigál, manipulál mindenkit.
2022. máj. 7. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kopik le rólam."


Ezen szakadtam :DDDDD


Váljatok el.

2022. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Állandóan evvel nyüstöl. Egész nap. Menjek vissza a gyerekek miatt
2022. máj. 7. 13:31
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Add be a válást, és ne vedd fel ha hív. Ha jön, ne engedd be.
2022. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek kell pár nap lenyugodni
2022. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy ügyvédet, ő majd elmondja mihez van jogod, mi jár neked, és add be a válást. Csak akkor fogsz megszabadulni a férjedtől, ha már jogilag semmi közötök egymáshoz. Inkább fizess egy ügyvédnek, mint hogy megvárd amíg esetleg bántalmazni fog.
2022. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van?

Egyértelműen mondd meg neki, hogy felejtse el, volt 1000 lehetősége, nem élt vele, még 1-et nem adsz. Ne beszélj vele, csak a válással, gyerekekkel kapcsolatban, ha próbálkozik állítsd le.

2022. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Eljöttel a gyerekeket meg ott hagytad?
2022. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
#7: érdekes, ha pasi lép le, akkor valahogy senki nem akad ki ezen.
2022. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem otthagytam a gyerekeket. Azt mondta a költözés napján hogy vigyáz a kisebbre. A nagy oviban volt. Tegnap vigyáztam rájuk délután de sírtak,haza akartak menni,haza vitte őket
2022. máj. 7. 14:26
 10/24 anonim ***** válasza:
Mert te most hol vagy hogy valahol vigyáztál rájuk? Meg miért sírtak ha veled voltak?
2022. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!