Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válást miért nem szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válást miért nem szokás megünnepelni?

Figyelt kérdés
Végülis egy csomó ember megkönnyebbülésnek éli meg és ma már társadalmilag is egyre elfogadottabb, hogy új életszakaszt kezdjen valaki. Vannak persze csúnyább esetek is, de sokan már lazábban állnak hozzá és az anyagi oldalát felnőtt módján tudják kezelni.

2022. jún. 9. 13:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
20: nálunk meg az apukának nem fér bele az új életébe, hogy ennyi időt töltsön a gyerekeivel (úgy látszik van valami abban, hogy "ha nem kéred, megkapod") 🤷‍♀️
2022. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
(16-os voltam, az előző)
2022. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
15 ös vagyok. Sosem fogom megèrteni azokat az apàkat akiknek egy ùj kapcsolat többet jelent mint a sajàt gyerekükkel valò együttlèt. Én èppen e miatt nem is szeretnèk uj kapcsolatot legalàbbis amìg fel nem nőnek a gyerekek. A hàzassàgbòl pedig -èppen a vàlàs okozta meghurcolàsbòl adòdòan- többe nem kèrek
2022. jún. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%
Én nagyon megünnepeltem. A gyerek meg azt mond, amit akar.
2022. jún. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%

Úgy gondolom még akkor sem ha megkönnyebbülést hoz nem ünnepeljük meg a kudarcunkat.

Még akkor sem hogy ha a társadalom ezt elfogadja.

Sőt divattá vált.

Arra kéne inkább koncentrálni hogy minél kevesebb legyen belőle.

Minél többen és minél több házassági évfordulót ünnepeljenek!

2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a 14. Gyerekekkel meghitten töltõtt hàzassàgi èvfordulòdon sejtèsed sincs hogy az lesz az utolsò...
2022. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ünneplem a válásom és szerintem azok a sorstársaim sem akiket a másik fél hátba döfött.

A volt feleségem biztos ünnepel a "kandurkájával" örül,hogy talált magának egy pénzeszsákot.

2023. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!