Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 4 hónapja költöztem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja költöztem el a férjemtől. Csúnyán viselkedett velem. Sokszor morgott, kiabált. Mindig mindent jobban tud azt hiszi. Még mindig reménykedik hogy visszamegyek hozzá. Mit csináljak hogy ne reménykedjen?

Figyelt kérdés

Hogy békén hagyjon azzal hogy visszamenjek? Most lesz beadva a válás közös megegyezéssel,de állandóan halogatja a dolgot hogy ráérünk még, hova minek sietek...

Mondtam neki hogy nem megyek vissza,ő is láthatja. Még mindig közös programokat csinálna.. Van 2 gyerek is. Nagyon csúnyán bánt velem és még mindig rám fogja hogy én vagyok a hibás. Nárcisztikus egyébként.


2022. szept. 2. 10:43
 1/8 A kérdező kommentje:
A gyerekek felváltva vannak nálam és nála.
2022. szept. 2. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Semmit.ignoráld.
2022. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Irigyellek h meglépted 😔
2022. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem, hogy ki mertél lépni ebből. Az elválás sosem egyszerű, de egy nárcisztikus embertől pláne nehéz elszakadni. Ne hagyd magad! Ha ő reménykedik, reménykedjen, az nem a te problémád, nem felelsz az érzéseiért. Te őszintén és egyenesen megmondtad, hogy nem szeretnéd ezt folytatni, sem most, sem később. Próbáld meg magadban teljesen lezárni ezt a dolgot, ha édeskedik, akkor gondolj a rossz pillanatokra (sajnos nem fog változni), és ne érdekeljen, hogy mit érez (vagy mit mond, mit érez), neked magaddal és a gyerekekkel kell foglalkoznod.
2022. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha halogatja, akkor add be te a válókeresetet. Az elég egyértelmű jelzés lesz neki.
2022. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd beletörődik. Az idő többet segít, mint bármi.
2022. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ad be Te, jobban jársz, mert akkor Te Vagy a felperes.Nem tud azzal szórakozni, hogy beadja és visszavonja.Amúgy semmit ne beszélj vele a gyerek dolgain kívül.
2022. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add be te a válókeresetet. Az összeg ugyanannyi, de nem tud hülyéskedni, meg vissza-visszalépni kénye-kedve szerint.
2022. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!