Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás alatt szex lehet ,ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás alatt szex lehet ,ha az jó, de más nem? Többi lent..

Figyelt kérdés

Válunk a párommal és mióta megegyeztünk ,de még papiron együtt vagyunk és lakunk is (külön szobába) volt ,hogy szexeltünk ,de semmi más. A szex az nagyon jó volt köztünk ,de nem minden más.

Ez nagyon gáz. Én már szeretnék más nővel megismerkedni ,de nem tudom ,hogy ezt lehet e míg nincs meg a válás. Viszont hónapokat nem birok ki én sem. Ha más nővel nem szexelhetek , minnyire gáz ,ha ezt az igényünket kielégítjuk?

Sokan válás utan még szexelnek , míg nem lesz más komoly... ,hm?


2022. szept. 11. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Rendben van ,mert szükséges.
Helytelen,gáz, mert váltok.
Inkább mással a válás alatt már..
Nem ki kell bírni, majd válas után.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Sokan szexelnek az exükkel míg jobb ugysincs. Valakik az uj kapcsolatuk mellett is tartják a régit tovább.


Ez csak annyiban gáz, hogy nem kívánod akarod, sőt nem is keresed annyira az újat, nem lesz meg az a nagy hév a masikhoz, amiért ürítesz másba is, így nem lesz igazi lángolás sem az egész.

2022. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Én pl szeretem azt a barátomban hogy mosolyszünetek alatt amiért nem csal, kibékülésekkor hatalmas szenvedélyt kapok és nagyon akar kibékülni is.

Semmi ilyen nem lenne benne ha lenne másik is.

2022. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Először is, a vesszők elé nem kell szóközt tenni, nagyon csúnya írásképet ad, primitív-roma-szintre degradálva a tartalmat.


Másodszor pedig - ennek mi értelme van? Ebben hol van az ún. "szerelem"? Vagy ez így csak mezei reszelés, szenvedély nélkül? Ha meg van szenvedély, akkor miért váltok el? Ez sehogy nem jön ki.

2022. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a válás oka. Szerintem ezt meg lehetne menteni
2022. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3/4,osa figyelek ezek után.

A válas oka, hogy a párom elnyom,megfolyt és folyamatos féltékenységet és bizalmatlanságot mutat. Mikor egyeltalán nem volt ok.

2022. szept. 11. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az estében neked meg le kéne szakadni egy függő kapcsolatbol. Ez nem eü szex hanem a függőségi viszony fenntartása.
2022. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen oké lenne, hogyha nem akarnál új kapcsolatot.


Így továbbra is egymáshoz láncoljátok magatokat.

2022. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!