Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki válás után nem él együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki válás után nem él együtt a gyerekével, mit csinál ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A gyerek velem él, az apjával akkor találkozik, amikor akar. Covidosok lettünk, a gyerek is, én is. Vasárnap, hétfőn is volt az apjával a gyerek. Tegnap este derült ki, hogy el kaptuk ezt a betegséget. Ma valamikor 10 körül felhívta az apja, hogy van. Mondta neki, hogy elég rosszul ő is, én is. Azóta egy kérdés nem volt a gyerek felé. Most én kérdeztem, hogy beteg lett e az ex. Írta, hogy semmi baja, de el nem hangzott egy kérdés sem, hogy a gyerek hogy van. Ti külön élők, ha tudjátok, hogy beteg a gyerek, akkor egy nap hányszor kérdezitek meg, hogy hogy van a gyereketek? Vagy túlreagálom? Fordított helyzetben én biztos hívnám délután is,biztos hoznék egy kis édességet, rágcsálnivalót, kaját, vagy ebédet, minden kérés nélkül, ha tudom, hogy a gyerekem anyja is beteg és nem biztos hogy tud ebédet főzni. Vagy hülyén gondolkodom?
2022. szept. 13. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért jönne most? Hogy ő is elkapja? Azzal nem segítene. Foglalkozz most azzal, hogy ti minél hamarabb jobban legyetek.
2022. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem be a lakásba. Hozna egy kis valamit, becsenget és ennyi. Vagy felhívná és érdeklődne.
2022. szept. 13. 19:57
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Az én exem pont tojik rá, hogy mi van a gyerekekkel, őt nem érinti. Ha igen, mert mondjuk a láthatás előtt betegek, akkor írok, hogy nem tudja őket elvinni. Valószínűleg örül neki.

Időnként előadja a mintaapát, de úgy él, mint akinek sose volt családja. Az se érdekelte, mikor tartozás miatt kikapcsolták a netet meg a tévét. Teljesen az én dolgom, mit hogy oldok meg a gyerekek körül.

Szokd meg.

2022. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora a gyerek. Az én lányom kamasz és az apja őt hívja, nem engem. Szóval fogalmam sincs mennyit beszélnek.

Nem lehet, hogy a gyerektől érdeklődik csak te nem tudod?

2022. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A gyereket hívta délelőtt. Utána nem hívta, mert végig mellettem volt a gyerek.
2022. szept. 14. 07:07
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
De most egésznap hivogatja a helyzet változatlan. Gondolom ha nagyobb baj lenne úgy is szólnál. Egyértelmű ha délelőtt rosszul van, jobban nem lesz pár óra alatt... Túlreagod.... Esetleg van új párja? Ez zavar
2022. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszer felhívja, érdeklődik, szerintem ennyi teljesen ok. Amúgy a gyerekeknél a covid kb egy közepes nátha, nem élet-halál közt van hálaistennek.
2022. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát, nálunk 40 fokos láz volt 2 napig, hányinger, meg borzasztó fájdalmak mindenhol. A 12 éves fiú úgy sírt, mint egy kisgyerek.

Hogy jön ide, hogy van e új párja vagy sem?

2022. szept. 14. 09:41
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok ilyen fura szülő, hogy én aggódnék a gyerekért. Este is megkérdezném, hogy van. Tudom, hogy a másik szülő is beteg, karanténban van, azért csak kiesne a számon, hogy van e gyógyszer otthon, vagy tud e egy tányér kaját rakni a gyerek elé. Esetleg vigyek e nekik valamit, félre téve a büszkeségem, és nem ellenségként, hanem szimplán emberként néznék rá.
2022. szept. 14. 09:45
 10/19 A kérdező kommentje:
Illetve azt gyorsan elfelejtette, hogy a télen, mikor össze törte magát és otthon feküdt, még az anyja sem nyitott e rá ajtót, meg a barátok sem. Egyedül én vittem neki naponta meleg ételt, bevásároltam, kiteregettem. És nem azért, mert még szerettem, hanem pusztán azért, mert 21 évet együtt éltünk és ennyit megtehettem érte. És nem, nem mártírkodok.
2022. szept. 14. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!