Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan éljem túl, ha 9 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, ha 9 év után egyedül maradtam? 29N

Figyelt kérdés
9 éve voltunk együtt a párommal, 1,5 éve esküvő is volt, házat is vettünk, amit elkezdtünk felújítani. Kb. fél éve mindeketten elkeztünk szenvedni, már nem érezzük jól magunkat a másik társaságában, depresszióba estünk. Nem működik a szex, már kedv sincs hozzá, nem érdeklődünk a másik iránt, a teljes közöny állt fenn, így arra jutottunk, hogy fiatalon nem akarunk megragadni egy rossz házasságban, inkább elválunk. Igazából sosem veszekedtünk, olyan langyos kapcsolat volt ez, inkább csak a komfort miatt voltunk együtt úgy érzem. Igazából már itt volt a célegyenes, hiszen már ott volt a ház, jó munkahely, már csak a gyerek hiányzott a normál családi élethez és most mindent kezdhetünk az elejéről. Az eszemmel tudom, hogy ez a jó megoldás, de állandóan a sírás folytogat. Szeretem őt, de csak mint egy testvért, ennek így nincs értelme. Szétköltözünk, egyedül folytatjuk. Kinek mennyi időre volt szüksége, hogy helyre jöjjön és mi segített? A család nem opció, mert nem állok túl jó viszonyban a szüleimmel (akik szintén elváltak), a testvérem messze lakik és a barátok is messzebb laknak, munkahelyváltás pedig szerintem nem tanácsos ebben a bizonytalan helyzetben.

2022. szept. 14. 07:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Én 42 évesen, egy gyerekkel, nulláról kezdtem újra egy bántalmazó kapcsolat után. Rettenetesen nehéz volt. Keress egy új hobbit, vagy a régit vedd elő. Foglalkozz magaddal, utazz, olvass, bármi, ami neked jó. Gyászold el a kapcsolatod és utána meg fogod találni a szerelmet. Egyáltalán nem vagy idős, előtted az élet. És tényleg inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2022. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó egy két pofon még belefér ugye?
2022. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
A kovetkezobol nem fogsz ilyesmi miatt kilepni
2022. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

4-es válaszolóhoz:

Ismerősöm is azt mondta, hogy a második házassága sem jobb, csak más, igazából csöbörből vödörbe.

Remélem nem minden kapcsolat selejtes..

2022. szept. 14. 07:47
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

#5

Gusztustalan rongy felfogás ez...

2022. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Noren1989 ***** válasza:
16%

Vagy megbeszélitek a nyitott hàzasságot.


Gyerek szerintem felejtős, de valszeg egész életre. Abban a 7,5évben mi volt veletek?

2022. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

29 évesen egy nyitott házasságnak nem látom értelmét, inkább adok esélyt egy új kapcsolatnak.


Miért lenne felejtős egész életre? Sokan vállalnak gyereket 30-40 éves kor között.


Nyilván az elején jó volt, aztán valószínűleg annyira lefoglalt minket az egyetem meg az új munka és egyebek, hogy nem vettük észre, hogy nem lesz jó, ha már csak egymásra kell koncentrálnunk.

2022. szept. 14. 08:06
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Kell pár hónap,mire úgy fogod érezni, hogy érdemes volt ezt meglépni.

Nem vagyok válás párti, de az értelmetlen, ha nincs meg mindkét félben az akarat arra, hogy valamit helyrehozzanak. Évekig el lehet dagonyázni egy semmilyen házasságban is, miközben megutáljátok még azt is, ahogyan a másik levegőt vesz.

Törekedj a jó kapcsolatra vele a történtek ellenére.

Nem kell fölösleges sérelmeket meg gyűlöletet generálni, csak mert nem tudtátok megoldani a problémákat.

Próbálj előre nézni és arra koncentrálni, hogy mi az ami miatt jobb lesz így az életed.

2022. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Hellmano ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem lett gyerek ebbe a kapcsolatba... sokan csak a gyerekek miatt vannak együtt azt közben meg megy a civakodás meg mindkét fél részéről a megcsalás stb.
2022. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem selejtes az összes kapcsolat nyugi! Most ne depressziózz be,csak csináld a dolgod amivel haladsz előre,aztán majd jön egy férfi akivel jól érzed magad!

Ha úgy érzed készen állsz mehet az online ismerkedés,ha addig nem találtál valakit a közvetlen környezetedben.

De ne görcsölj erre rá szerintem,hiszen akkor plusz 1 dolgot kapsz ami frusztrál az életedben , márpedig most van elég.

2022. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!