Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnom kellene ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnom kellene ?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődött, hogy a férjem az esküvőnk előtt 2 hónappal külföldre költözött….már az esküvőt is egyedül szerveztem. 3 hónapja vagyunk házasok és 5 hónapja élünk külön, de valami nagyon megváltozott. Azt érzem, hogy nem férek bele már az ő életébe kialakult a kis élete kint és nincs ideje rám. Én nem szeretnék kiköltözni, mert a szakmámban nem tudnék ott dolgozni és ha már tanultam és szeretem csinálni ebben tevékenykednék. 5 éve vagyunk együtt és nem tudom mit csináljak. Egy dologban biztos vagyok, hogy ez így nem tartható. Napi 15-20 perceket beszélünk egymással, de igazából ezek a beszélgetések nagyon felületesek olyan mintha egy baráttal beszélgetnék. Többször elmondtam neki a problémámat és kértem, hogy jöjjön haza hozzám, de válaszul mindig azt kapom, hogy fejezzem be a hisztit(30 éves vagyok és sosem hisztiztem), illetve csak ígérget, hogy majd nyár végén majd karácsony után. Úgy érzem csak időhúzás ez az egész. Annyira kilátástalannak érzem a helyzetet és azt érzem, hogy a távolság miatt eltávolodtunk egymástól. Azért mentem hozzá, mert vele akarom leélni az életemet, de egyedül nem tudom megmenteni ezt a házasságot. Engedjem el ezt a házasságot? Mit tennétek a helyemben?
2022. szept. 14. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudta, hogy te nem mész vele, miért költözött külföldre? Ezen kellene elgondolkodni
2022. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Távkapcsolatra házasságot építeni?

Neki ott már megvan a kialakult élete, nem fog hazajönni. Lehet, hogy nem egyedül él.

Nagyanyámtól kaptam útravalóul: Fiam, ha nem veled beszéli meg a fontos dolgait, nem siet hozzád, nem érzelmes veled, ha nem veled tölti a szabadidejét, akkor az azért van, mert mással.


Egy nő képes évekig bízni, várni a szeretett férfira. Egy férfi egy napig sem.

2022. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így nem jó. Az is sokat mond, amikor csak az egyik fél erőlteti a házasságot.
2022. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem Ő abban reménykedett, ha kimegyek meglátogatni akkor megtetszik az ország nekem.
2022. szept. 14. 10:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy rulettel nagyobb eselye lett volna. Te miert mentel hozza?
2022. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzá, mert szeretem vele akarom leélni az életemet, de nem így, hogy az 5 hónap alatt fizikálisan 2 hetet voltunk együtt és ez így nem tartható ez így nem házasság.
2022. szept. 14. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony. Ha nem akar hazajönni, te meg kimenni, akkor jobb elbúcsúzni egymástól. Pár év és valamelyikőtök talál magának egy szeretőt, és úgyis elváltok. Az én környezetemben mindenki így járt kivétel nélkül, aki ezt az életet választotta.
2022. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm élettársa is kétlaki volt, kiderült, hogy kint is van nője.
2022. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Párkapcsolatot, közös bármit, együtt. Közös életetek van, 1 probléma az mind a kettőtöké is valójában, akkor is ha valaki egyedül szeretné megtalálni a megoldást, ebben az esetben együtt kell tennetek azért, hogy jobb legyen. Ha nincs közös pont, közös jó út, ott az egyikőtök nem érti a másikat, nem szeretne változtatni a jelenlegi helyzeteteken, neki ez így van jól.

Neked ugye az a jó szakmailag ha maradsz helyben, neki egzisztenciálisan az a jó, ha külföldön van.

Neked az a jó, ha több időt vagytok együtt és ez rendben is van tekintve a jövőbe, ha tovább vinnétek a családfát. Neki jelenleg az a fontosabb, hogy ott külföldön beleállt valamibe, emellett pedig, úgy néz ki kitart.

Ezeket ha egy közösbe tudjátok hozni az fordulópont.

2022. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Azt sem értem, hogy miért házasodtatok össze!

Ha nem is egy országban képzelitek az életeteket, akkor ez nem fog működni, ha rövid távról lenne szó, akkor megoldható, de így nem.

2022. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!