Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nehéz volt kimondani a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz volt kimondani a másik előtt, hogy válni akartok, mi volt a végső pont ami megadta a lökést hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már túlmutatnak azon a gondjaink, hogy megoldjuk és a válás lenne a leglogikusabb döntés. Bár én vagyok a szar feleség mert mondhatni nekem vannak “gondjaim”, a férjem hamar túllép mindenen. Egyelőre azt érzem, hogy elfogytam, nem találok szavakat se de még nem megy, hogy hangosan kimondjam, hogy váljunk el. Szeretem, de a saját lelki jólétemet nem helyezhetem háttérbe.
2022. okt. 10. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem voltam még ilyen szituban,de olyanban igen,mikor szembesítettem

azzal hogy megcsalt,hát az se volt könnyű..

Sokan azt hiszik hogy ez olyan egyszerű mint zoknit húzni..

Hát nagyon nem az...De a kellő eltökéltséged ha meg van hozzá,

akkor menni fog.

2022. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz kimondani, tele voltam bűntudattal, amiatt, hogy "feladom". A gyerekek miatt. DE! Nem áldozhatod fel az egész életedet valamiért, ami nem működik. Legyél benne teljesen biztos, hogy ezt akarod, aztán vegyél egy nagy levegőt és mond ki. Utána pedig foggal körömmel ragaszkodj a döntésedhez. Kell hozzá erő bőven, de utólag megéri. Én két éve döntöttem, előtte 3évig tipródtam, hogy jó döntést hozok-e. Utólag csak annyit bánok, hogy nem döntöttem hamarabb és hagytam magam ígéretekkel hülyíteni.
2022. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem azért volt nehéz kimondani, mert ezzel beismerek egy kudarcot. Nehezen fogadtam el, hogy hiába akartam én lenni a tökéletes férj, mégis jobb, ha elválunk.

Sokáig hagytam magam rábeszélni, hogy próbáljuk meg rendbe hozni a házasságunkat, de be kellett látnom, hogy már csak az időt húzzuk.

2022. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha menthetetlenül hulyenek erzed a masikat akkor mar egyszeru
2022. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A volt férjemnek az adta meg a "lökést", hogy kiderült, szeretője van... :D
2022. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is kudarcként élem meg, mindketten elvált szülők gyerekei vagyunk, gondoltuk mi majd megtörjük a válási sorozatot.. plusz úgy érzem elárulom amiért így érzek. Annyira szeretnék valakivel erről beszélni, de nyilván nem lehet/tudok. Plusz elég ironikus, hogy vele kellene tudnom bármit megbeszélni de ezt egyelőre nem tudom kimondani
2022. okt. 10. 17:12
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Ne megfelelni akarj mindenféle kitalált elvárásnak, hanem azt nézd, hogyan lehetnél boldog.

A válásunk előtt pár évvel váltak a szüleim. A feleségem még ezzel is b@szogatott, ha valami baj volt. Mondta, hogy biztosan majd én is el akarok válni. Tehát egy plusz terhet akart rám rakni. Azt hitte, hogy majd bizonyítani akarok, hogy nem vagyok olyan, mint az apám (nem is vagyok olyan). Semmi szükség ezekre az elvárásokra, megfelelésekre.

3-as voltam.

2022. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, mert... ilyen olyan okokból 4 év után. Rájött, nem vagyok az esete, stb...


Másnap beadtam a válópert. Akkor menjen a macájához, nem érdekel, de engem hagyjon békén.

2022. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Házasság 4. éve (8-as voltam).
2022. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

#2-es #3-as ezer köszi. Megnyugtatnak ezek a válaszok. Egy ideje rájöttem, hogy előbb utóbb válás lesz a vége. Persze aztán vannak időszakok, amikor úgy érzem van remény. Aztán megint visszazuhanok.


Én is szeretnék tökéletes férjnek látszani, de nem vagyok az. Belül utálom magam amiért nem tudok az lenni. De kihalt bennünk minden, nincs már szerelem, max szeretet, de néha azt sem érezni. Utálom magam amiért egyszer el kell majd válnunk. Nem akarom rossz helyzetben hagyni a gyerekkel és a gyerek miatt is megszakad a szívem. De azt is tudom, hogy ezt nem lehet egy életen át húzni...belerokkanok. Depresszió szélén táncolok, folyamatos fáradtság stb. Mert egyszerűen nem merem beismerni, hogy ez így nem fog menni.


Sokkal egyszerűbb lenne ha megcsalna. Akkor lenne indok. De így? Én lennék a világ leggonoszabb embere, még a saját szüleim szemében is.

2022. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!